آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ ۱۶:۱۵:۰۷
امروز : شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - 2019/07/20 - ۰۳:۲۴:۲۲
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
بوشهر| 300 کلاس درس شهرستان جم نیازمند سیستم گرمایشی است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان جم گفت:۳۰۰ کلاس درس شهرستان جم نیازمند سیستم گرمایشی است وکمبود وسایل گرمایشی و سوز سرما امان دانش آموزان جمی را بریده است.

به گزارش خبرنگار تسنیم از جم، خلیل نیکخواه ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به کمبود وسایل گرمایشی در مدارس جم اظهار داشت: کلاس‌های درس در شهرستان جم با مشکل سیستم گرمایشی مواجه و عمده این کمبود مربوط به مدارس روستایی است.

نیکخواه  از  جمع‌آوری بخاری‌های گازسوز از کلاس‌های جم خبرداد و افزود: با توجه به خطراتی که بخاری‌های گازسوز و نفتی داشتند و با تاکید اداره کل نوسازی استان،  بخاری‌ها از سطح مدارس جمع آوری شد اما با گذشت بیش از یک سال جایگزینی برای آن در نظر گرفته نشده است.

 مدیر آموزش و پرورش شهرستان جم بیان کرد: 200 کلاس درس فاقد وسایل گرمایشی استاندارد هستند و این موضوع معضلات فراوانی برای دانش‌آموزان شهرستان بوجود آورده است.

وی با اشاره به اینکه 300 کلاس درس در شهرستان جم فاقد وسایل گرمایشی است افزود : علاوه بر نبود 200 سیستم گرمایشی،  100 کلاس درس هم به مدت دوسال است که مشغول نصب رادیاتور و پکیج هستند اما هنوز سیتم گرمایشی این مدارس آماده بهره برداری نیست و دانش آموزان از این سیستم محرومد هستند.

نیکخواه با بیان اینکه عمده مشکلات و کمبودهای وسایل گرمایشی مربوط به مدارس ابتدایی شهرستان است خاطرنشان کرد: برودت هوا و نبود امکانات گرمایشی،  سوز سرما امان از دانش آموزان جمی بریده است.

مدیر آموزش و پرورش جم افزود: تاکنون بیش از 50 مدرسه شهرستان توسط اداره کل نوسازی استان به شوفاژ و پکیج تجهیز شده است که جای قدردانی دارد.

نیکخواه ضمن تاکید بر انجام تعهدات اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان،  مشارکت خیران در رفع مشکل دانش آموزان شهرستان را خواستار شد.

انتهای پیام/ش

کد خبر 17197
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم