آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ ۲۳:۳۳:۳۰
امروز : یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/15 - ۰۰:۰۱:۲۲
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
رزمایش پرتوی بوشهر اواخر بهمن ماه برگزار می‌شود

جانشین سازمان پدافند غیرعامل کشور از برگزاری رزمایش پرتوی در نیروگاه اتمی بوشهر خبر داد و گفت: تلاش سازمان پدافند غیرعامل برگزاری رزمایش پرتوی بوشهر در اواخر بهمن ماه است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر،سردار علی اصغر زارعی ظهر امروز در نشست شورای پدافند غیرعامل و قرارگاه پرتوی استان بوشهر با اشاره به برگزاری رزمایش پرتوی پدافند غیرعامل به میزبانی بوشهر اظهار داشت: این گونه رزمایش‌ها باید هر ساله در مناطق مختلف کشور از جمله بوشهر برگزار شود.

وی با بیان اینکه  تلاش سازمان پدافند غیرعامل برگزاری رزمایش پرتوی بوشهر در اواخر بهمن ماه است، افزود: اصرار ما بر این است رزمایش پرتوی در زمان فعالیت نیروگاه اتمی بوشهر برگزار شود لذا اگر اواخر بهمن ماه آمادگی لازم باشد این رزمایش را برگزار می‌شود.

جانشین سازمان پدافند غیرعامل کشور تصریح کرد: هدف از برگزاری این رزمایش تقویت نقاط قوت و ضعف و ایجاد حساسیت در استان در موضوع پدافند غیرعامل است.

زارعی  استان بوشهر را  استان مهم و استراتژیک دانست و بیان کرد: بوشهر با وجود نیروگاه، پارس جنوبی و خارگ استانی ویژه در کشور است و باید مسائل مربوط به رعایت اصول پدافند غیرعامل در این استان با جدیت رعایت شده و دنبال شود.

وی خاطر نشان کرد: بر اساس اساسنامه سازمان پدافند غیرعامل، استاندار هر استان فرمانده قرارگاه پدافند غیرعامل است لذا ما هم در کنار استاندار خود را موظف به پیگیری امور مربوط به پدافند غیرعامل در استان بوشهر می‌‌دانیم.

جانشین سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه همه توان خود را برای تکمیل اورژانس هسته‌ای در بوشهر به کار می‌گیریم، گفت: یکی از موضوعات مهم در زمینه پدافند غیرعامل آموزش عمومی به اقشار مختلف مردم و آشنایی آنان با اهمیت پدافند غیرعامل است.

انتهای پیام/ن

کد خبر 17198
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم