آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ ۱۶:۱۵:۰۷
امروز : شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - 2019/07/20 - ۰۳:۴۶:۱۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵
بوشهر| بخش‌های تخصصی بیمارستان دشتی راه‌اندازی می‌شود

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی با اشاره به اینکه کلینیک تخصصی بیمارستان زینبیه خورموج به‌زودی راه‌اندازی می‌شود گفت: بخش‌های تخصصی دیگر بیمارستان دشتی شامل ارتوپدی و چشم پزشکی در آستانه افتتاح است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتی، پرستاران بیمارستان زینبیه خورموج  پیش از ظهر امروز با حضور فرماندار شهرستان دشتی تجلیل شدند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در حاشیه این برنامه ضمن تبریک زادروز حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار اظهار داشت: پرستاران به‌عنوان یکی از ارکان مهم نظام سلامت همواره نقش تاثیرگذار خود را در این حوزه ایفا کرده‌اند  و با پیروی از پرستار بی‌بدیل تاریخ حضرت زینب کبری(س) و تلاش و کوشش مستمر و خستگی‌ناپذیر خویش نوید بخش سلامتی و نشاط و تسکین دهنده آلام دردمندان و بیماران بوده‌اند.

اصغر بحرانی پرستاری را حرفه‌ای مقدس دانست و تصریح کرد: پرستاران از جایگاه ویژه‌ای در حوزه سلامت برخوردارند و خدمات آنان به این حوزه قابل تقدیر و ستودنی است.

وی افزود : هم اکنون 135 پرستار در بخش‌های مختلف بیمارستان زینبیه خورموج مشغول فعالیت هستند ‌و این بیمارستان در عرصه اعتبار بخشی از جایگاه خوبی برخوردار است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی  با بیان اینکه ماهانه حدود 30 هزار نفر از خدمات مختلف بیمارستان دشتی بهره‌مند می‌شوند تصریح کرد: از این تعداد حدود 700 بیمار خدمات بستری دریافت می‌کنند.

اصغر بحرانی ضمن اشاره به جذب هشت متخصص جدید در بیمارستان زینبیه تصریح کرد: بخش ارتوپدی فعالیت خود را در این بیمارستان آغاز کرده و بخش چشم پزشکی نیز به‌زودی با استقرار چشم پزشک آغاز به‌کار می‌کند.

وی بیان کرد: کلینیک تخصصی بیمارستان زینبیه خورموج بالای 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که تلاش می‌شود به‌زودی به بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام/ح

کد خبر 17209
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم