آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ ۱۶:۱۵:۰۷
امروز : شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - 2019/07/20 - ۰۳:۲۹:۲۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵
بوشهر| پیشگیری از وقوع جرم اولویت برنامه‌های نیروی انتظامی دشتی است

رئیس پلیس شهرستان دشتی با تاکید بر همکاری و مشارکت دهیاران دشتی برای پیشگیری از سرقت گفت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم در اولویت برنامه‌های نیروی انتظامی دشتی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتی، سرهنگ جهانبخش صیادی صبح امروز در دیدار  با مردم روستای درازی دشتی با قدردانی از همکاری و مشارکت مردم دشتی در اجرای ماموریت‌های پلیس اظهار داشت: همکاری و تعامل مطلوب مردم و شوراهای اسلامی با نیروی انتظامی بر بالا رفتن ضریب امنیت تاثیر به‌سزایی دارد و با همکاری دهیاران و اعضای شورای اسلامی بسیاری از مشکلات و معضلات بین مردم را حل و فصل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه پیشگیری از وقوع جرم در دستور کار برنامه‌های نیروی انتظامی دشتی است بیان کرد: اگر آحاد جامعه در برابر امنیت و آرامش محل زندگی خود احساس مسئولیت کنند امنیت پایدار میسر می‌شود و در این راستا لازم است پلیس را به عنوان مجری و تامین کننده امنیت یاری کنند.

رئیس پلیس دشتی با تاکید بر نقش مهم ریش سفیدان و دهیاران در استقرار نظم و امنیت اظهار داشت: تجربه نشان داده که نظم و امنیت پایدار در جامعه با همکاری و مشارکت همگان از جمله سران قبایل بهتر انجام پذیرفته است.

سرهنگ صیادی با تاکید بر همکاری و مشارکت دهیاران دشتی برای پیشگیری از سرقت گفت: در راستای  ارتقای امنیت اجتماعی ریش سفیدان و دهیاران دشتی در استقرار نظم و امنیت و پیشگیری از جرائم همکاری کنند.

وی تصریح کرد: اعضای شوراهای اسلامی دهیاران و ریش سفیدان روستاها می‌توانند با تعامل و همکاری با پلیس نسبت پیشگیری از وقوع سرقت‌ها و کشف  سرقت‌ها کمک کنند.

در این دیدار جرائم و سرقت‌های انجام شده در سطح روستای درازی دشتی بررسی و فرمانده انتظامی شهرستان به سوالات مردم پاسخ‌های لازم ارائه کرد و گفت: امنیت فرآیندی مشارکتی بین مردم و نهادهای حکومتی است و هیچ سازمانی بدون همکاری و همراهی مردم نمی‌تواند آنگونه که شایسته است وظایف خود را انجام دهد.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 17211
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم