آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ ۲۳:۳۳:۳۰
امروز : شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/14 - ۲۳:۵۱:۵۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۵
بوشهر| 3 دروازه‌بان پارس جنوبی جم گلر شماره یک تیم هستند

مربی دروازه‌بانان پارس جنوبی جم گفت:گلر اول، دوم و سوم نداریم چرا که هر ۳ دروزه بان ما گلر شماره یک هستند و اشتباهات گلرهای پارس جنوبی در مقابل سایر گلرهای لیگ بسیار اندک بوده است.

مربی دروازه‌بانان پارس جنوبی جم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در جم اظهار داشت: بعد از تعطیلات نیم فصل اول، دور جدید تمرینات بدنسازی با فشار بسیار زیادی در تهران حال پیگیری است تا بتوانیم نیم فصل دوم با آمادگی بالاتری وارد مسابقات لیگ شویم.

حسین اینانلو خاطر نشان کرد: تاکنون سه بازیکن خروجی و یک بازیکن وردی به تیم پارس جنوبی جم ثبت شده و فرشید پاداش و عماد میرجوان با توجه به مصدومیتی که در نیم فصل اول داشتند به صورت اختصاصی تمرینات آمادگی خود را پشت سر می‌گذارند.

وی با اشاره به نتایج کسب شده در بازیهای دوستانهای که در تعطیلات نیم فصل برگزار شد گفت: 3 بازی دوستانه انجام شده که مقابل پیکان بازی را واگذار و شاهین بوشهر و اکسین را شکست دادیم و با توجه به اینکه بازیکنان در دوره بدنسازی بودند نتوانسند انتظارات کادر فنی را به طور کامل برآورده کنند و قطعا در ادامه این شرایط بهبود می‌یابد.

مربی دروازه‌بانان پارس جنوبی جم در خصوص وضعیت آمادگی سنگربانان این تیم برای نیم فصل دوم تصریح کرد: رحمان احمدی، احمد گوهری و سینا حاجیوند جزو بهترین و کم اشتباه‌ترین گلرهای لیگ هستند و از آمادگی بالایی برخوردار میباشند.

وی در مورد رقابت رحمان احمدی و احمد گوهری برای تبدیل شدن به دروازه بان شماره یک پارس جنوبی نیز گفت: بین سه دروازه‌بان رقابت بالایی است و همه آنها گلر یک تیم هستند و ما گلر اول، دوم و سوم نداریم و قطعا با انجام 10 بازی، دروازه‌بان نیز دچار اشتباهاتی می‌شود ولی اشتباهات گلرهای پارس جنوبی در مقابل سایر گلرهای لیگ بسیار اندک بوده است و قطعا آماده‌ترین سنگربان در چارچوب دروازه پارس جنوبی قرار می‌گیرد.

حسین اینانلو در پاسخ به این سوال که اردوی 10 روزه کیش تا چه اندازه می‌تواند به پارس جنوبی کمک کند افزود: اردوی کیش تاثیر بسیار زیادی در آمادگی تیم برای نیم فصل دوم دارد چراکه بازیکن به صورت کامل در اختیار کادرفنی است و تمرینات تاکتیکی، بدنسازی، استراحت و تغذیه آنها به صورت منظم در صبح و عصر پیگیری می‌شود و تغییر محل تمرینات در مکانی خوش آب و هوا به افزایش روحیه آنها نیز کمک می‌کند.

وی در پاسخ به این سوال که پارس جنوبی جم در پایان لیگ در چه مکانی از جدول قرار می‌گیرد خاطرنشان کرد: پنج تیم در بالای جدول برای قهرمانی تلاش و چند تیم دیگر هم برای بقا در لیگ نیم فصل دوم را شروع می‌کنند و بازی با هردو گروه خیلی سخت میباشد و با توجه به بودجه‌ای که داریم بازیهای خوب و جوانمردان‌های ارائه می‌کنیم تا شرمنده هوادارانمان نشویم.

اینانلو افزود: از مجموعه مدیریتی باشگاه و هواداران خون گرم جنوبی پارس جنوبی جم که در این مدت از تیم حمایت کردند تشکر می‌کنم و در نیم فصل نیز از تیم حمایت کنند و ما نیز تلاش می‌کنیم مزد زحماتشان را در زمین مسابقه جبران کنیم.

انتهای پیام/ح

کد خبر 17214
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم