آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ ۱۶:۱۵:۰۷
امروز : شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - 2019/07/20 - ۰۴:۰۵:۵۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵
تمام وعده‌ها در سفرهای شهرستانی استان بوشهر عملیاتی شود

استاندار بوشهر با تاکید بر تحقق مطالبات مردم و حل مشکلات آنان گفت: تمام وعده ها ارائه شده به مردم در سفرهای شهرستانی استان بوشهر باید عملیاتی و اجرایی شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتستان، عبدالکریم گراوند شامگاه یکشنبه در نشست با مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان دشتستان در دور  سوم سفرهای شهرستانی حل مشکلات مردم را در اولویت برنامه ها دانست و اظهار داشت: گره گشایی از مشکلات، تحقق مطالبات و رفع دغدغه‌های مردم مهم‌ترین وظیفه مسئولان است و باید در حد توان و ظرفیت محقق شود

وی با بیان اینکه شهرستان دشتستان ظرفیت بسیار بالایی در حوزه کشاورزی دارد تاکید کرد: باید از این ظرفیت‌ها به ویژه در ایجاد اشتغال پایدار استفاده شود و نباید فرصت‌ها به هدر برود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه اقتصاد مبتنی بر کشاورزی مدرن در تولید و ایجاد اشتغال پایدار نقش بسیار موثری دارد افزود: امیدوار هستیم در دشتستان از این ظرفیت استفاده لازم به عمل آید.

گراوند خواستار توجه بیشتر به صنایع فرآوری در حوزه کشاورزی شد و گفت: تقویت و توسعه صنایع فرآوری کشاورزی مورد تاکید قرار دارد و بدون تردید ایجاد صنایع تبدیلی و فرآوری سبب پایداری مشاغل می‌شود.

وی با تاکید بر راه اندازی صنایع فراوری کشاورزی در دشتستان بیان کرد: از زمانی که صنایع فرآوری گوجه ایجاد شده نگرانی ما در زمینه فروش محصولات گوجه‌کاران استان کاهش یافته و در زمینه سایر محصولات کشاورزی نیز با راه اندازی صنایع فرآوری می‌توانیم به موفقیت‌های بیشتری برسیم.
 
استاندار بوشهر خواستار حمایت از بخش خصوصی شد و خاطرنشان کرد: موانع حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در صنعت باید مرتفع شود تا بدون مشکل بتوانند در زمینه‌های مختلف اقتصادی و صنعتی و تولیدی و دیگر حوزه‌ها سرمایه گذاری کنند.

گراوند با تاکید بر تحقق مطالبات مردم افزود: تمام وعده‌هایی که در سفرهای شهرستانی به مردم ارائه می‌شود باید عملیاتی و اجرایی شوند و تمام مدیران دستگاه‌های اجرایی و ستادی و مدیران عامل بانک‌ها موظف هستند تا حصول نتیجه نهایی پای کار باشند.

وی از پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در دشتستان خبر داد و گفت: تاکنون از محل تسهیلات اشتغال روستایی در دشتستان 446 میلیارد ریال به 332 طرح پرداخت شده است.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 17216
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم