آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ ۲۱:۰۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/08/24 - ۰۷:۲۲:۳۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۴
دوچرخه‌سوار آذربایجانی با شعار مصرف بهینه آب آشامیدنی وارد بوشهر شد

دوچرخه‌سوار آذربایجان غربی برای ترویج فرهنگ مصرف بهینه و صرفه‌جویی آب پس از گذشت از شهرهای ساحلی جنوب کشور وارد بوشهر شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، رضا اکبری که برای توسعه فرهنگ مصرف بهینه و صرفه جویی آب حرکت خود را از اندیمشک در استان خوزستان با دوچرخه آغاز کرده بود ظهر امروز وارد بوشهر شد.

وی در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه اهمیت آب آشامیدنی از جایگاه بالایی برخوردار است اظهار داشت : مهمترین عنصر و با ارزش‌ترین ماده حیاتی در بین جانداران و گیاهان آب است که این موضوع سبب شد برای ترویج فرهنگ مصرف بهینه و صرفه جویی آب حرکت دوچرخه سواری خود را در شهرهای ساحلی جنوبی کشور آغاز کنم.

اکبری با بیان اینکه وضعیت تامین آب آشامیدنی استانهای جنوبی کشور بسیار بحرانی است تصریح کرد : برای ترویج جایگاه مصرف آب آشامیدنی و رعایت صرفه جویی بیش از 1700 کیلومتر از شهرهای ساحلی جنوب کشور در استانهای خوزستان، بوشهر و هرمزگان رکاب خواهم زد.

این ورزشکار آذری که سنی 60 سال و بازنشسته وزارت نیرو است تاکید کرد: همه چیز باید با فرهنگ سازی آغاز شود چرا که فرهنگ نقش تاثیرگذاری در زندگی، محیط زیست و حیات انسان دارد .

وی با بیان اینکه ارزش واقعی آب در جامعه تبیین نشده است افزود: آب بیشترین ارزش در بین تمام مایعات و سایر کالاها دارد که باید مردم به این مهم واقف شوند.

وی افزود: بعد از استراحت در بوشهر مسیر خود را در شهرهای ساحلی استان بوشهر ادامه می‌دهم و سپس به استان هرمزگان سفر می‌کنم.

اکبری از خدمات مدیران شرکت‌های آب و فاضلاب استانهای خوزستان و بوشهر قدردانی کرد .

انتهای پیام/ ت

کد خبر 17436
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم