آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ ۲۱:۰۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/08/24 - ۰۷:۲۵:۴۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
950 میلیارد تومان طرح‌های اقتصادی عمرانی در استان بوشهر افتتاح می‌شود

استاندار بوشهر با اشاره به افتتاح ۵۹۵ طرح عمرانی، اقتصادی و تولیدی در شهرها و روستاهای استان گفت:در مجموع با سرمایه‌گذاری۹۵۰ میلیارد تومان طرح‌های عمرانی اقتصادی در شهرها و روستاهای استان بوشهر در ایام الله دهه فجر افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از جم، عبدالکریم گراوند صبح امروز در مراسم افتتاح طرح‌های شهرستان جم با تبریک چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: توسعه و پیشرفت کشور در ابعاد گوناگون در 40 سال پیروزی انقلاب اسلامی قابل قیاس  نسبت به قبل از انقلاب نیست به‌گونه‌ای که در توسعه زیرساخت‌‌های عمرانی، معیشتی و خدماتی استان بوشهر طرح‌های مهمی اجرا و افتتاح شده است.

وی، از افتتاح 5 پروژه عمرانی در شهر جم خبرداد و بیان کرد: در سومین روز در دهه فجر ساختمان مخابرات شهرستان جم با 750 متر مربع زیربنا در سه طبقه و با اعتبار 15 میلیارد ریال ساخته و افتتاح شده است.

استاندار بوشهر با اشاره به افتتاح ساختمان امور مالیاتی جم خاطر نشان کرد: این طرح عمرانی با زیربنای 2 هزار متر مربع در شش طبقه و با اعتبار 38 میلیارد ریال ساخته و برای تکمیل تجهیزات آن 30 میلیارد ریال  پرداخت شده است.

گراوند  افتتاح خوابگاه ورزشکاران جم را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: این پروژه با زیربنای 870 مترمربع دارای 80 تخت است که در مدت یکسال با اعتبار 25 میلیارد ریال ساخته شده است.

وی،  با اشاره به آغاز عملیات برقرسانی در روستاهای شهرستان جم خاطر نشان کرد: 9 پروژه نیرو رسانی و  بهینه سازی شبکه توزیع نیروی برق شهرستان جم با 14.6 میلیارد ریال اعتبار افتتاح شد.

استاندار بوشهر از آغاز عملیات اجرایی 16 طرح برقرسانی در شهرستان جم خبردادو با اشاره به افتتاح فاز نخست چهارخطه جم به پالایشگاه افزود: این پروژه به طول سه کیلومتر و با اعتبار 170 میلیارد ریال اجراء شده است.

گراوند با بیان اینکه در دهه فجر امسال 595 طرح عمرانی در استان بوشهر افتتاح می‌شود گفت: این پروژه‌‌ها با اعتبار 800 میلیارد تومان اجرا و تکمیل شده است.

وی با اشاره به افتتاح پروژه‌های عمرانی اقتصادی در استان تصریح کرد: در مجموع با سرمایه‌گذاری950 میلیارد تومان طرح‌های عمرانی اقتصادی در شهرها و روستاهای استان بوشهر در بخش‌های عمرانی، ورزشی، بهداشت و درمان، آموزشی و اشتغال‌زایی در ایام الله دهه فجر افتتاح می‌شود.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 17444
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم