آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ ۲۱:۰۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/08/24 - ۰۷:۰۵:۳۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
بوشهر|132 میلیارد تومان پروژه‌های عمرانی در تنگستان به بهره‌برداری می‌رسد

فرماندار تنگستان با اشاره به توسعه زیرساخت‌های عمران شهری و روستایی در تنگستان گفت: در دهه فجر امسال پروژه‌های عمرانی در تنگستان با سرمایه‌گذاری ۱۳۲ میلیارد تومان افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  تنگستان، عبدالحسن رفیعی‌پور صبح امروز در آئین آغاز عملیات اجرایی سکوی تماشاچیان استادیوم ورزشی روستای بنه‌گز ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با بیان اینکه تحولات مهم و چشمگیری در تنگستان در چهل سال انقلاب اسلامی ایجاد شده اظهار داشت: بیش از 70 درصد مردم تنگستان در روستاها سکونت دارند و در این راستا زیرساخت‌های روستایی در اولویت قرار دارد.

وی با اشاره به اجرای سکوی تماشاچیان استادیوم ورزشی بنه‌گز تصریح کرد: یکی از مطالبات مردم و ورزشکاران روستای بنه‌گز، احداث سکوی تماشاچیان برای استادیوم ورزشی این روستا بود که امروز شاهد آغاز عملیات اجرایی آن هستیم .

عبدالحسن رفیعی‌پور افزود: انتظار داریم در احداث سکوی تماشاچیان استادیوم بنه‌گز تسریع شود و بر اساس برنامه زمان‌بندی پروژه به بهره‌برداری برسد.

فرماندار تنگستان با اشاره به اینکه یکی از رویکردهای دولت تدبیر و امید توجه به زیرساخت‌های ورزشی است خاطرنشان کرد:انتظار می‌رود در راستای تکمیل فضاهای ورزشی نیمه تمام و احداث پروژه‌های ورزشی جدید در شهرستان گام‌های اساسی و موثری برداشته شود .

وی اعتبار اختصاص یافته برای احداث سکوی تماشاچیان، رختکن، اتاق هیئت فوتبال و کمیته اجرایی را یک میلیارد تومان اعلام کرد.

فرماندار تنگستان با اشاره به توسعه زیرساخت‌های عمران شهری و روستایی در تنگستان گفت: در دهه فجر امسال پروژه‌های عمرانی در تنگستان با سرمایه‌گذاری 132 میلیارد تومان افتتاح به بهره برداری یا عملیات اجرایی آنها آغاز  و تقدیم مردم عزیز و شریف تنگستان می‌شود.

رفیعی‌پور با اشاره به افتتاح 63 پروژه عمرانی و تولیدی در تنگستان بیان کرد: در راستای پاسخ  به مطالبات مردم 63 پروژه عمرانی و اقتصادی به بهره برداری یا عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.

انتهای پیام/ن

کد خبر 17458
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم