آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ ۲۱:۰۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/08/24 - ۰۶:۵۹:۴۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
طرح ستاره مهربانی در سطح مدارس استان بوشهر اجرا می‌شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهرگفت: در آستانه نوروز در اسفندماه امسال طرح ستاره مهربانی با همکاری آموزش و پرورش و انجمن اولیاء حامی برای هشت هزار دانش آموز استان بوشهر اجراء می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر ، احمد لطفی صبح امروز در نشست با مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر اظهار داشت: یکی از مهمترین مراکزی که به شکل انقلابی در راستای توسعه استان تلاش می‌کند صدا و سیمای مرکز بوشهر است که سبب شده تمامی فرایندها در تمام نقاط استان پوشش مناسبی داده شود.

وی افزود: نگاه مجموعه صدا و سیما به توانایی‌ها، ظرفیت‌ها ، مشکلات و گرفتاری های مردم در کنار خدمات نظام به جامعه استان قابل تحسین است که نمود کلی آن در برنامه‌های کمیته امداد استان دیده می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: فعالیت مشترکی که در طول سال و به شکل فراگیر بین صدا و سیما و کمیته امداد در سطح ملی و استان پیگیری می‌شود، فرهنگ سازی در حوزه انفاق و نوع‌دوستی است.

لطفی بیان کرد: این نوع نگاه سبب شده که مردم بیشتر به مجموعه کمیته امداد توجه و اعتماد کنند و سالانه از یک رشد قابل توجهی در این زمینه برخوردار باشیم.

وی از تحقق 105 درصدی مفاد تفاهم‌نامه‌ها خبرداد و خاطر نشان کرد:: با همکاری صدا و سیما و سایر رسانه‌های مکتوب و مجازی ، تا 10 ماه امسال شاهد تحقق 105 درصدی فعالیت‌های تعریف شده امسال در کمیته امداد استان بوشهر هستیم.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به در پیش رو بودن جشن نیکوکاری  بیان کرد:در آستانه نوروز  در اسفندماه امسال طرح ستاره مهربانی با همکاری آموزش و پرورش و انجمن اولیاء حامی برای هشت هزار دانش آموز استان بوشهر اجراء می‌شود.

لطفی افزود: در حوزه جشن نیکوکاری نیز به مانند سال‌های گذشته نیاز به حضور میدانی صدا و سیما هستیم تا بتوانیم از این ظرفیت برای جمع آوری کمک های مردمی استفاده کنیم.

وی بیان کرد:انعکاس هفته نیکوکاری با ریزبرنامه‌هایی که در سطخ استان و مراکز شهرستانی انجام می‌شود می‌تواند زمینه افزایش مشارکت‌های مردمی برای تامین نیازهای شب عید مردم محروم استان فراهم کند.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 17477
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم