آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ ۲۱:۰۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/08/24 - ۰۷:۴۵:۰۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۱
280 میلیارد تومان پروژه برق‌رسانی در استان بوشهر در حال اجرا است

استاندار بوشهر با بیان اینکه طر‌ح‌های برق‌رسانی استان با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان در دهه فجر افتتاح شد گفت: اکنون ۲۸۰ میلیارد تومان پروژه برق‌رسانی در استان بوشهر در حال اجرا است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند بعد از ظهر امروز در آئین افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرستان بوشهر با تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: حجم و کیفیت خدمات نظام اسلامی به مردم در جای جای میهن اسلامی بسیار زیاد است و به فضل خدا این روند تداوم دارد.

وی با بیان اینکه سرکشی به مناطق مختلف استان به منظور شناخت مشکلات مردم و برطرف کردن دغدغه‌های شهروندان انجام می‌شود خاطرنشان کرد: در دهه فجر در تمام شهرستان‌ها شاهد افتتاح پروژه‌ها و آغاز عملیات اجرایی طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و تولیدی و اقتصادی هستیم.

استاندار بوشهر با اشاره به افتتاح پروژه‌های برق‌رسانی در استان خاطرنشان کرد: امروز 20 میلیارد تومان پروژه برق‌رسانی مورد بهره‌برداری قرار گرفت و 280 میلیارد تومان پروژه برق‌رسانی استان بوشهر نیز در دست اجرا  است.

گراوند از افتتاح و کلنگ‌زنی 72 پروژه با اعتبار 150 میلیارد تومان در شهرستان بوشهر خبر داد و عنوان کرد: در دهه فجر امسال در شهرستان بوشهر تعداد 66 پروژه با اعتبار 117 میلیارد تومان مورد بهره‌برداری قرار گرفت و 6 پروژه با اعتبار 33 میلیارد تومان نیز کلنگ‌زنی شد.

وی بیان کرد: کیفیت بخشیدن به خدمات مورد تاکید قرار دارد و مسئولان و مدیران و متولیان امور به گونه‌ای کار کنند که خروجی آن رضایت‌مندی عمومی و رفاه و آسایش مردم باشد.

افتتاح  ساختمان امور 2 شرکت توزیع نیروی برق استان با اعتبار 21 میلیارد ریال، افتتاح زمین چمن شماره 3 استادیوم شهید بهشتی بوشهر با اعتبار 22 میلیارد ریال و افتتاح 9 پروژه شرکت برق منطقه‌ای فارس با اعتبار 200 میلیارد ریال از جمله پروژه‌هایی است که با حضور استاندار مورد بهره‌برداری قرار گرفتند.
 
انتهای پیام/ح

کد خبر 17483
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم