آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ ۲۱:۰۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/08/24 - ۰۶:۵۹:۳۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۵
61.2 میلیارد ریال پروژه ورزشی در استان بوشهر افتتاح شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: در دهه مبارک فجر ۷ پروژه ورزشی در روستاها و شهرهای استان بوشهر با اعتبار ۶۱.۲ میلیارد ریال افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، احمد بهروزیان‌فرد عصر امروز در آیین افتتاح پروژه چمن مصنوعی بوشهر با بیان اینکه این زمین به عنوان سومین زمین چمن ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر است اظهار داشت: این پروژه که نیاز اساسی ورزشکان، مدارس فوتبال و ورزشکاران بانو بود با اعتبار 15 میلیارد ریال افتتاح شد.

وی از افزایش سرانه فضای ورزشی در استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: با افتتاح این زمین چمن مصنوعی ورزشی، سرانه فضای ورزشی استان بوشهر 8 صدم مترمربع افزایش یافت و به 1.92 سانتیمتر رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به افتتاح پروژه‌های ورزشی در دهه فجر امسال خاطر نشان کرد: در این دهه 5 پروژه بزرگ چمن مصنوعی در شهرها و 2 پروژه  در روستاهای استان بوشهر افتتاح شد.

بهروزیان‌فرد از افتتاح پروژه چمن بزرگ مصنوعی گناوه خبر داد و خاطر نشان کرد: برای اجرای این پروژه 100 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

وی افتتاح پروژه چمن مصنوعی خورموج را از دیگر پروژه‌ها دانست و افزود: برای اجرای این زمین ورزشی که نیاز اساسی جوانان و نوجوانان این شهر است 22 میلیارد ریال هزینه شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از افتتاح پروژه چمن مصنوعی  دیر خبرداد و تصریح کرد: برای اجرای پروژه چمن مصنوعی دیر و شماره 3 بوشهر 30 میلیارد ریال تخصیص یافته است.

بهروزیان‌فرد با اشاره به تکمیل و بهره برداری از زمین چمن مصنوعی ورزشی  روستاهای قلعه سوخته و انگالی گفت: در اجرای این دو پروژه روستایی 4 میلیارد ریال تخصیص یافته است.

وی افزود: در مجموع در دهه مبارک فجر 7 پروژه ورزشی در  روستاها و شهرهای استان بوشهر با اعتبار 61.2 میلیارد ریال افتتاح شده است.

انتهای پیام/ح

کد خبر 17485
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم