آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ ۲۱:۰۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/08/24 - ۰۷:۲۱:۲۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
13 پروژه برقرسانی در استان بوشهر افتتاح شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهرگفت: در دهه مبارک فجر ۱۳ طرح برقرسانی در استان بوشهر با ۲۷۷ میلیارد ریال افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، نادر تمیمی صبح امروز در آیین افتتاح پروژه‌های برقرسانی در بوشهر با بیان اینکه تحولات عظیمی در عرصه‌های برقرسانی در استان بوشهر ایجاد شده اظهار داشت: شبکه برقرسانی در تمام شهرها و روستاهای استان بوشهر توسعه یافته که قبل از پیروزی انقلاب اسلامی اندکی از شهرها و روستاهای استان بوشهر از شبکه برق برخوردار بودند.

وی از افتتاح پروژه‌های دهه فجر امسال خبرداد و بیان کرد: در این دهه  33 پروژه شرکت توزیع نیروی برق بوشهر با 643.5 میلیارد ریال اعتبار در بخش‌های مختلف افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر از افتتاح 13 پروژه برقرسانی در دهه فجر خبر داد و گفت: در دهه مبارک فجر 13 طرح برقرسانی در استان بوشهر با  277 میلیارد ریال افتتاح شد.

تمیمی، افتتاح ساختمان اداری مدیریت اموربرق 2 بوشهر، برقرسانی به روستای شهرستان جم و تقاطع بی بی حکیمه دیلم  را از جمله طرح‌های افتتاحی دانست و خاطر نشان کرد: در یکسال گذشته افزون بر  یک‌هزارو 170 میلیارد ریال پروژه برق‌رسانی در استان بوشهر اجراء و افتتاح شده است.

وی با اشاره به آغاز عملیات طرح‌های برقرسانی در استان بوشهر تصریح کرد: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، در این دهه همزمان عملیات اجرایی 20 پروژه نیز با 277 میلیارد ریال آغاز شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر افتتاح فیدربندی و توسعه ایستگاه مرکزی برق بوشهر را از جمله این پروژه‌ها دانست و تصریح کرد: در این دهه پروژه برق رسانی به ایستگاه پمپاژ آب کوثر آبپخش، روستاهای حسین آباد و شهرستان دشتستان و حسین میری شهرستان دشتی آغاز شده است.

تمیمی با بیان اینکه برای تحقق اهداف صنعت برق پروژه‌های اجرایی در توسعه و بهینه سازی برق استان تاثیرگذار است گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده میزان خاموشی مشترکان بوشهری در تابستان آینده به حداقل و شاید هم بدون خاموشی باشند.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 17492
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم