آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ ۲۱:۰۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/08/24 - ۰۶:۵۷:۱۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۸
دستاوردهای نظام اسلامی در 40 سال در استان بوشهر عرضه شد

مجری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی استان بوشهر با اشاره به استقبال با شکوه مردم از دستاوردهای ۴۰ ساله گفت: دستاوردهای نظام اسلامی در ۴۰ سال در عرصه‌های مختلف خدمات رسانی و عمرانی در استان بوشهر عرضه شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر ، اسماعیل کاظمی شامگاه چهارشنبه در آیین اختتامیه نمایشگاه دست آوردهای انقلاب اسلامی در بوشهر اظهار داشت: طی چهل سال گذشته میزان دست آوردهای انقلاب اسلامی در سطح کشور و استان بوشهر با پیش از انقلاب قابل قیاس نیست.

وی افزود: از آنجا که انقلاب اسلامی در بلوغ کامل چهل سالگی خود قرار دارد، اطلاع رسانی از دستآوردهای آن به مردم و به خصوص قشر جوان ضروری است.

مجری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: با شکل گیری ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  ایجاد نمایشگاه های دست آوردهای انقلاب در شهرستان‌های استان و به خصوص مرکز استان در دستور کار قرار گرفت.

کاظمی بیان کرد: در این راستا و با مشارکت دستگاههای اجرایی و با ورود بخش خصوصی این نمایشگاه در شهر بوشهر ایجاد و دستآوردهای نظام مقدس انقلاب اسلامی در قالب فیلم، تیزر، مونشن گرافی و  تجهیزات سخت افزاری به مدت پنج شب ایجاد شد.

وی تصریح کرد: در کنار این نمایشگاه ، جشنهای شبانه با حضور هنرمندان بوشهری برگزار شد که از استقبال خوبی برخوردار شد.

مجری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی استان بوشهر بیان کرد: خدمات نظام در استان بوشهر به پهنه استان بوشهر است و این استان خود نمایشگاهی از دست آوردهای انقلاب است که در دو بخش زیربنایی و روبنایی خدمات غیر قابل وصفی را به مردم ارائه کرده است.

وی با قدردانی از روابط عمومی ادارات و عرصه رسانه در استان بوشهر ، عنوان کرد: امسال شاهد اطلاع رسانی وسیع در عرصه خبر، گزارش و یاداشتهای خبری از این نمایشگاه بودیم که نشان از توجه عرصه رسانه به اطلاع رسانی از خدمات نظام در قالب این نمایشگاه بوده است.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 17498
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم