آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ ۲۱:۰۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/08/24 - ۰۷:۰۰:۲۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
مردم ولایت‌مدار استان بوشهر در 22 بهمن حماسه می‌آفرینند

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر در صیانت و حفاظت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در کشور پیشتاز است گفت: مردم ولایت‌مدار استان بوشهر در ۲۲ بهمن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی حماسه دیگری می‌آفرینند.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و با دعوت از همگان برای شرکت پرشور در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن اظهار داشت: مردم با حضور با شکوه در راهپیمایی در 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرین دیگری بر تاریخ انقلاب اسلامی می‌افزایند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تاکید کرد: مردم با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن نشان می‌دهند که هنوز بر آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی پایبند هستند.

امام جمعه بوشهر، با بیان اینکه مردم با حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن ثابت می‌کنند که در مسیر پیروزی، استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و تمدن اسلامی گام برمی‌دارند تصریح کرد: ان‌شالله این حضور آغازی برای موفقیت‌های آتی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره به خلق حماسه در 22 بهمن در استان بوشهر تاکید کرد: مردم ولایت‌مدار استان بوشهر که در عرصه‌های دفاع و صیانت از ارزش‌های انقلاب و حمایت از ولایت فقیه در کشور پیشتاز هستند در راهپیمایی 22 بهمن حماسه دیگری خلق می‌کنند و به دشمنان می‌فهمانند که تمام ترفندهای دشمنان ناکام گذاشته‌اند.

وی با بیان اینکه دشمن برای چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی برنامه ویژه‌ای تدارک دیده است تاکید کرد: هر سال حضور مردم در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پرشورتر است و 22 بهمن امسال با توجه به برنامه‌ریزی دشمن برای ناامید کردن مردم از نظام، ملت ایران حماسه جدیدی خلق می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه مردم ولایت‌مدار این استان در دفاع از انقلاب و ولایت پرچم‌دار هستند تاکید کرد: حضور شکوهمند مردم در راهپیمایی 22 بهمن، سبب ناکامی دشمن، پاسخ  محکم به دشمنان ،لبیک به امام راحل، رهبر معظم انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر است.

آیت‌الله صفایی بوشهری تصریح کرد: مردم بار دیگر با شرکت باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن نشان می‌دهند که پایبند عهد و پیمان خود با آرمان‌های امام راحل و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای مایوس کردن دشمنان هستند.

انتهای پیام/ ع

کد خبر 17520
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم