آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ ۲۱:۰۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/08/24 - ۰۷:۱۰:۳۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۴
آیت‌الله حسینی بوشهری: مشکلات مانع از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نمی‌شود

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ملت ایران در طول چهل سال پیروزی انقلاب اسلامی بارها از آزمونی بزرگ سربلند بیرون آمده‌اند گفت: هیچگاه مشکلات مانع از حضور مردم در صحنه‌های انقلاب به ویژه در راهپیمایی ۲۲ بهمن نمی‌شود.

آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه‌زهرا(س) و با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر و با بیان اینکه ملت ایران در طول چهل سال پیروزی انقلاب اسلامی بارها از آزمونی بزرگ سربلند بیرون آمده‌اند اظهار داشت:  در طول 40 سال پیروزی انقلاب اسلامی با همه تهدیدات دشمنان، تنگناها، و مشکلاتی که در زندگی مردم بوده ولی مردم، انقلاب و نظام اسلامی ایران را با یک ویژگی خاصی با آن برخورد کرده‌اند.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه با بیان اینکه هیچ موقع  مشکلات مانع از حضور مردم در صحنه‌های انقلاب نشده و نمی‌شود تاکید کرد: در استان ولایت‌مدار و دارالحماسه بوشهر تجربه تاریخی نشان می‌دهد که مردم این  استان همواره در برابر دشمنان در صحنه بودند و از جان، مال برای حفظ سرزمین، انقلاب و اسلام گذشته‌اند.

امام جمعه قم با اشاره به ورود پیروزی انقلاب اسلامی به دهه پنجم  افزود: اکنون که  وارد دهه پنجم انقلاب می‌شویم و  در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم جا دارد که در 22 بهمن امسال باشکوه‌تر از سال‌های قبل در راهپیمایی شرکت کنیم.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: 22 بهمن امسال سالی که انقلاب اسلامی به بلوغ رسیده است و همه فراز و نشیب‌های انقلاب پشت سرگذاشته و از همه گردنه‌های صعب‌البعور تاکنون عبور کرده که جا دارد به شکرانه این نعمت که خداوند متعال بر ملت ایران ارزانی داشته است، ملت ایران متمایزتر از سال‌های گذشته در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن شرکتی فعال داشته باشند.

آیت الله حسینی بوشهری تاکید کرد: تقاضا می‌شود هر کس به هر دلیلی در سال‌های قبل توفیق حضور در  راهپیمایی 22 بهمن پیدا نکرده ، 22 بهمن امسال به خاطر نشان دادن قدرت جمهوری اسلامی ایران و عزت و آبرویی که  در سطح جهانی به ملت ایران ارزانی داشته مردم خوب و خونگرم استان بوشهر از روستاها، شهرها و بخش‌ها همه به صحنه بیایند.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه با اشاره به پیام حضور حماسی ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن تصریح کرد: به صحنه آمدن مردم در راهپیمایی 22 دارای پیام‌های متفاوتی برای دشمنان و دوستان انقلاب است.

امام جمعه قم با اشاره به پیام حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن برای دشمنان خاطر نشان کرد: این حضور به دشمنان این پیام دارد که ملت ایران در مقابل تهدیدها، توطئه‌ها و تحریم‌های دشمنان خم به ابرو نمی‌آورد و عزت کشور، انقلاب و نظام همیشه سرلوحه برنامه‌‌ها قرار دارد.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری به پیام حضور ملت ایران در راهپیمایی برای دوستان انقلاب پرداخت و گفت: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن این پیام برای دوستان انقلاب دارد که ما از انقلاب خسته نشده‌ایم و همان راهی که شما به خاطر ما انتخاب کرده‌اید و برگزیده‌اید در وسط میدان قرار داریم و به عنوان پشتوانه شما هستیم و آنرا ادامه می‌دهیم.

آیت الله حسینی بوشهری تاکید کرد:حرکت و حضور  ملت ایران برای همه علاقمندان به انقلاب اسلامی قطعا در راهپیمایی روز 22 بهمن سالگرد پیروزی انقلاب دلگرم کننده خواهد بود.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 17521
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم