آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۲۲:۴۵:۱۳
امروز : یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - 2019/08/18 - ۰۱:۱۶:۲۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳
مردم استان بوشهر در 22 بهمن حماسه دیگری خلق می‌کنند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن اقتدار ایران را به نمایش می‌گذارد گفت: مردم همیشه در صحنه استان بوشهر در ۲۲ بهمن با حضور حماسی در راهپیمایی حماسه دیگری خلق می‌کنند.

حجت‌‌الاسلام عبدالرضا سروستانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با تبریک سالروز پیروزی و آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی اظهار داشت: چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در حالی برگزار می‌شود که دشمنان برای ناامید کردن مردم برنامه‌ریزی ویژه‌ای کرده بودند.

وی بیان کرد: چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در حالی جشن گرفته می‌‌شود که ملت ایران به  اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی ایران افتخار می‌کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهربا بیان اینکه جمهوری اسلامی در 40 سال گذشته با وجود انواع ترفندها و توطئه‌ها به موفقیت‌های قابل توجهی رسیده است گفت: نظام اسلامی ایران به عنوان یک نظام مبتنی بر تعالیم دینی و ارزش‌های الهی در جامعه پایه‌گذاری شد و امروز تاثیر مهمی در همه کشورها به ویژه کشورهای اسلامی و مستضعف جهان گذاشته است.

سروستانی راهپیمایی 22 بهمن را نشان از اقتدار و صلابت ایران اسلامی دانست و تاکید کرد: راهپیمایی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی یک همایش و نمایشی از صلابت و اقتدار ایران اسلامی است که در 22 بهمن متبلور می‌شود.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی به انحاء مختلف تلاش می‌کنند تا  عظمت جمهوری اسلامی به شکل واقعی در جهان نمودار نشود تصریح کرد: عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران با مسیر پررنگی که انقلاب اسلامی دارد ان‌شاالله همچنان در عرصه بین‌المللی بدرخشد که تحقق این مهم با حضور حماسی ملت ایران در عرصه‌های انقلاب اسلامی به ویژه راهپیمایی 22 بهمن محقق می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه ملت ایران  اقتدار ایران را در راهپیمایی 22 بهمن به نمایش می‌گذارد گفت: مردم همیشه در صحنه استان بوشهر در 22 بهمن با حضور حماسی در راهپیمایی حماسه دیگری خلق می‌کنند.

سروستانی با تاکید بر ایفا کردن نقش انقلابی مردم در این عرصه افزود: مردم انقلابی باید برای ناامید کردن دشمنان باید به صورت حماسی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند تا بار دیگر دشمن در تحقق اهداف خود ناکام شود.

وی تاکید کرد: ان‌شاالله ملت ایران با حضور در  همایش عظیم راهپیمایی 22 بهمن شکوه دیگری را در جامعه اسلامی خلق کنند.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 17525
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم