آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ ۲۱:۰۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/08/24 - ۰۸:۰۵:۰۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
599 پروژه عمرانی با اعتبار 960 میلیارد تومان در استان بوشهر افتتاح شد

استاندار بوشهر با اشاره به افتتاح ۵۹۹ پروژه عمرانی با اعتبار ۹۶۰ میلیارد تومان در استان در ایام‌الله دهه فجر امسال گفت: افتتاح پروژه‌های عمرانی استان بوشهر نسبت به دهه فجر سال قبل ۹۶ درصد افزایش دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دیلم، عبدالکریم گراوند  صبح امروز در آیین افتتاح پروژه‌‌های عمرانی شهرستان دیلم با تبریک دهه فجر و با دعوت از مردم استان برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: دشمنان برای ناامید کردن و مایوس کردن مردم برنامه‌ریزی کرده‌اند و به فضل خدا مردم ایران اسلامی با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن، برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام اسلامی می‌افزایند.

وی با بیان اینکه در چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی ایران مردم، وفاداری خود را به  آرمان‌های امام راحل، رهبر معظم انقلاب و شهدای گرانقدر اعلام کردند گفت:مردم استان بوشهر نیز همانند مردم سایر نقاط کشور با حمایت قاطع از نظام و با شرکت گسترده در راهپیمایی 22  بهمن بار دیگر دشمنان را مایوس و ناامید می‌کنند.

استاندار بوشهر با بیان اینکه شهرستان دیلم دارای ظرفیت‌های ارزشمندی در حوزه‌های مختلف است تاکید کرد: باید ضمن استفاده از قابلیت و ظرفیت‌های موجود، در مسیر اعتلای شهرستان دیلم گام برداریم.

گراوند از افتتاح پروژه‌های عمرانی استان بوشهر در دهه مبارک فجر خبر داد و بیان کرد:   599 پروژه عمرانی با اعتبار 960 میلیارد تومان در استان بوشهر در ایام‌الله دهه فجر امسال افتتاح شد که  افتتاح پروژه‌های عمرانی استان بوشهر نسبت به دهه فجر سال قبل 96 درصد افزایش دارد.

وی از افتتاح و کلنگ زنی 47 پروژه عمرانی در شهرستان دیلم در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: در دهه فجر امسال 35 پروژه در دیلم مورد بهره‌برداری قرار گرفتند و 12 پروژه نیز کلنگ‌زنی شد که 536 میلیارد ریال برای این پروژه‌ها هزینه شده است.

در سفر استاندار بوشهر به شهرستان دیلم، چندین پروژه عمرانی و اقتصادی شامل سالن آمفی‌تئاتر با اعتبار 15 میلیارد ریال، بخش‌های دیالیز و آزمایشگاه بیمارستان دیلم با اعتبار 25 میلیارد ریال و 13 پروژه برقرسانی با اعتبار 35 میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار گرفتند.

همچنین‌ عملیات اجرایی سد دره امیری با اعتبار 150 میلیارد ریال و مجتمع خدمات رفاهی چهارراه بی‌بی حکیمه با اعتبار 30 میلیارد ریال با حضور استاندار بوشهر آغاز شد.

انتهای پیام/ش

کد خبر 17530
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم