آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۰۶:۴۵:۱۲
امروز : دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/09 - ۰۷:۳۵:۲۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۹
بوشهر| 90 میلیارد ریال پروژه عمرانی تولیدی در دشتی افتتاح شد

در دهمین روز از دهه مبارک فجر ۸ پروژه عمرانی، اقتصادی و تولیدی با سرمایه‌گذاری ۹۰ میلیارد ریال در شهرستان دشتی افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتی، عبدالله نادری ظهر امروز در آیین افتتاح طرح‌های عمرانی دشتی با تبریک ایام‌الله دهه فجر و با بیان اینکه تحولات مهمی در دشتی پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایجاد شده اظهار داشت: این شهرستان در بدو پیروزی انقلاب اسلامی از هیچ امکانات زیربنایی برخوردار نبود که در 40 سال اخیر زیرساخت‌ها در شهرها و روستاها توسعه یافت و این مهم همچنان ادامه دارد.

وی از افتتاح پروژه‌های عمرانی در دشتی خبر داد و و خاطرنشان کرد:در ایام‌الله دهه فجر 93 میلیارد تومان  پروژه در شهرستان دشتی افتتاح و عملیات اجرایی آن آغاز شد.

فرماندار دشتی با اشاره به افتتاح 8 پروژه عمرانی و اقتصادی در بخش شنبه و طسوج گفت: در دهمین روز از دهه مبارک فجر هشت پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار 90 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

عبدالله نادری با بیان اینکه این پروژه‌ها در حوزه آب، طرح هادی، عمران شهری و اشتغالزایی است افزود: پروژه احداث سدریزسنا با اعتبار 38 میلیارد ریال به بهره برداری رسید که حجم آبگیری سد سنا به دو برابر افزایش یافت.

وی بیان کرد: کارگاه بسته بندی صیفی و سبزیجات در روستای کردلان نیز با اعتبار 10 میلیارد ریال افتتاح  شد که زمینه اشتغال 13 نفر فراهم شده است.

وی از افتتاح آسفالت معابر شهر شنبه با اعتبار 16 میلیارد ریال خبر داد و گفت: در حال حاضر 70 درصد معابر این شهر آسفالت شده است.

فرماندار دشتی گفت: پارک غدیر شهر شنبه نیز در زمینی به مساحت سه هکتار افتتاح شد که سرانه فضای سبز به 15 متر مربع رسیده است.

نادری افتتاح طرح هادی روستای باغان، سنا، کشتو و بشک، تبدیل پل به آبنما و پیچ محور درویشی را از دیگر پروژه‌ها دانست.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 17537
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم