آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ ۱۸:۳۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/25 - ۰۷:۵۹:۴۲
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
6000 نفر از جوانان استان بوشهر در طرح «سرباز مهارت جهاد دانشگاهی» شرکت می‌کنند

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح «سرباز مهارت جهاد دانشگاهی» گفت: در راستای اجرای این طرح شش‌هزار نفر از جوانان استان بوشهر آموزش‌های تخصصی را فرا می‌گیرند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، علی احمدی‌زاده بعدازظهر امروز در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان با اشاره به اجرای طرح سرباز مهارت اظهار داشت: در این طرح هر سرباز 80 ساعت آموزش تخصصی در زمینه‌های مختلف فرا می‌گیرد و از اساتید برای اجرای این طرح استفاده می‌شود.

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح «سرباز مهارت جهاد دانشگاهی» گفت: در راستای اجرای این طرح شش‌هزار نفر از جوانان استان بوشهر آموزش‌های تخصصی را فرا می‌گیرند.

وی با بیان اینکه امسال یک‌هزار نفر و سال آینده 5 هزار نفر در طرح سرباز مهارت آموزش‌های تخصصی را فرا می‌گیرند گفت: به کسانی که این آموزش‌ها را پشت سر می‌گذارند گواهی‌نامه معتبر و قابل پذیرش برای دستگاه‌های اجرایی اعطا می‌شود.

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهراز برگزاری آزمون استخدامی توسط جهاد دانشگاهی استان بوشهر خبر داد و ابراز کرد: جمعه هفته جاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی توسط جهاد دانشگاهی استان برگزار می‌شود.

احمدی‌زاده بیان کرد: پیش از این، سازمان سنجش این آزمون‌ها را برگزار می‌کرد که اخیرا جهاد دانشگاهی متولی برگزار این آزمون شده است.

وی تصریح کرد: 3 هزار و 625 نفر برای شرکت در این آزمون در استان بوشهر  ثبت نام کرده‌اند که در سه حوزه آزمون استخدامی برگزار می‌شود.

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر افزود: این آزمون در سه حوزه شامل دانشگاه آزاد دشتستان، مجتمع دانشگاه آزاد عالیشهر و دانشگاه پیام نور بوشهر برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 17814
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم