آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ ۱۸:۳۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/25 - ۰۷:۳۱:۵۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر سال آینده برگزار می‌شود

استاندار بوشهر با تاکید بر برگزاری کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر گفت: این کنگره سال آینده با شکوه هر چه تمام‌تر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست هماهنگی ستاد کاروان اردوی راهیان نور استان بوشهر با تاکید بر حمایت از برگزاری اردوهای کاروان راهیان نور اظهار داشت: اردوی راهیان نور که به عنوان یک جریان فرهنگی ارزشمند مورد توجه است  نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار شهادت و نهادینه کردن فرهنگ ایثارگری دارد.

ویبا تاکید به سازمان برنامه و بودجه استان در مورد تامین منابع مالی اردوهای راهیان نور افزود: برای تامین منابع هزینه‌های مالی اردوهای راهیان نور همکاری دستگاه‌ها و  مراکز اقتصادی و صنعتی ضروری است.

استاندار بوشهر با اشاره به همکاری در برگزار شدن اردوی راهیان نور تصریح کرد: برای اعزام زائران به اردوهای راهیان نور از استان بوشهر حمایت‌های ویژه  مورد توجه است و از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شود.

گراوند با بیان اینکه سپاه پاسداران افتخار و سبب اقتدار ایران اسلامی است خاطرنشان کرد: حمایت از سپاه پاسداران و برنامه‌های آنان  مورد تاکید است و کمک‌های لازم در راستای تحقق برنامه تدوینی انجام می‌شود.

وی با اشاره به ساخت اردوگاه سپاه استان بوشهر در مرز شلمچه خوزستان تصریح کرد: برای ایجاداردوگاه یاد شده در مرز شلمچه خوزستان زمین آن تحویل شده که برای ساخت این اردوگاه اعتبارات مورد نیاز تامین  می‌شود.

استاندار بوشهر با اشاره به برگزاری اردوی راهیان نور از بوشهر بیان کرد: همه ساله در آستانه عید نوروز، اعزام به اردوی راهیان نور آغاز می‌شود که با توجه به آب و هوای مطلوب استان بوشهر، پیش بینی می‌شود اعزام به اردوی راهیان نور دریایی خارگ امسال افزایش داشته باشد.

گراوند از برگزاری کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر خبر داد و افزود:  این کنگره سال آینده با شکوه هر چه تمام‌تر برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر این نکته که  برگزاری کنگره  سرداران و 2000 شهید استان بوشهر نباید تحت‌الشعاع دیگر برنامه‌ها قرار بگیرد گفت: کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر باید در زمان و موقعیت ویژه‌ای برگزار شود که تحت‌الشعاع دیگر برنامه‌ها قرار نگیرد.

انتهای پیام/ح

کد خبر 17824
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم