آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ ۱۷:۳۰:۰۴
امروز : چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/22 - ۰۳:۳۵:۵۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
3600 نفر در آزمون استخدامی فراگیر استان بوشهر شرکت کردند

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر با اشاره به برگزاری ششمین آزمون استخدامی فراگیر در استان بوشهر گفت: این آزمون در سه حوزه امتحانی با حضور ۳ هزار و ۶۲۵ نفر آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، علی احمدی‌زاده صبح امروز در  برگزاری ششمین آزمون استخدامی فراگیر در بوشهر با بیان اینکه همزمان با دیگر نقاط کشور این آزمون در سه حوزه امتحانی استان بوشهر آغاز شد اظهار داشت: در این آزمون استخدامی 3 هزار و 625 داوطلب شرکت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه این آزمون در دانشگاه‌های پیام نور بوشهر، آزاد اسلامی عالیشهر و دشتستان برگزار شده است افزود: از میان داوطلبان 2 هزار و 89 نفر مردو یک‌هزار 536 نفر زن هستند.

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر بیان کرد: شرکت کنندگان در آزمون استخدامی برای کسب 134 شغل در 113 رشته شغلی مربوط به 20 دستگاه اجرایی با هم رقابت می‌کنند.

احمدی‌زاده با بیان اینکه  برای نخستین بار آزمون استخدامی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی برگزار می‌کند خاطر نشان کرد: هرداوطلب به 100  سوال عمومی در مدت 120 دقیقه و 50 سوال تخصصی در مدت 70 دقیقه پاسخ  می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه 111 رشته شغلی یاد شده برای دارندگان مدارک کارشناسی به بالا است تصریح کرد: از میان 113 رشته شغلی آزمون استخدامی فراگیر 2 رشته مربوط به  داوطلبان دیپلم و 111 رشته مربوط به دارندگان مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد است.

 رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر گفت: نتایج آزمون کتبی بعد از تصحیح پاسخ‌نامه‌ها در پروفایل شرکت‌کنندگان نمایش داده می‌شود و پذیرفته شدگان برای مصاحبه به دستگاه مربوطه معرفی می‌شوند.

انتهای پیام/ ز

کد خبر 17833
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم