آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ ۱۸:۳۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/25 - ۰۷:۳۱:۴۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
1550 تن شکر در استان بوشهر توزیع می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: به منظور تنظیم بازار ایام پایانی سال یک‌ هزار و ۵۵۰ تن شکر در استان بوشهر توزیع می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سیدحسین حسینی محمدی صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با تاکید بر استمرار گشت‌های نظارت بر قیمت کالا و خدمات در استان بوشهر اظهار داشت: در راستای نظارت  بر قیمت کالا و خدمات گشت‌های متعددی با همکاری و مشارکت دستگاه‌های ذی‌ربط در استان بوشهر راه‌اندازی شده است.

وی با تاکید بر برخورد با متخلفان و گران‌فروشان گفت: علاوه بر گشت‌های مشترک نظارتی، سامانه 124 آماده دریافت شکایات، پیشنهادات و نظرات مردم در ابعاد گوناگون به صورت 24 ساعته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از توزیع یک‌هزار و 550 تن شکر در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد:  بر اساس مصوبه تنظیم بازار استان بوشهر توزیع 1400 تن  شکر برای مصارف مردمی آغاز شده و 150 تن برای بخش مصارف صنف و صنعت شیرینی پزی و قنادی‌ها و نان فانتزی از شنبه 18 اسفندماه در واحدهای منتخب صنفی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه می‌شود.

حسینی محمدی افزود: با پیگیری و تمهیدات به‌عمل آمده توسط سازمان جهاد کشاورزی، سازمان صنعت، معدن و تجارت و شرکت غله و خدمات بازرگانی بوشهر سرعت حمل و ارسال شکر به استان بوشهر از کارخانجات تولیدی فسا و مرودشت افزایش یافته است.

وی عنوان کرد: با توجه به مصرف سرانه و نیاز استان بوشهر با عرضه گسترده در واحدهای صنفی و فروشگاه‌های زنجیره‌ایی، در هفته آتی، التهاب به وجود آمده در بازار فروکش می‌شود و شرایط به حالت عادی باز می‌گردد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از اجرای طرح نظارت بر بازار عید نوروز  خبر داد و تصریح کرد:  طرح ویژه  بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات آغاز شده و تا 15 فروردین سال 98 در سطح این استان انجام می‌شود.

انتهای پیام/ح

کد خبر 17834
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم