آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ ۱۸:۳۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/25 - ۰۷:۲۸:۲۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
35 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان استان بوشهر پرداخت شد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: ۳۵ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت برای اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی، ساخت مسکن، درمان، ازدواج و طرح‌های کارآفرینی مددجویی پرداخت شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، احمد لطفی ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه بوشهر با بیان اینکه کمیته امداد در راستای خدمات رسانی به محرومان و نیازمندان برنامه‌ریزی می‌کند اظهار داشت: تامین معیشت، کارآفرینی، اشتغال، اجرای طرح‌های فرهنگی، اردویی و ایجاد سرپناه و مسکن از رسالت مهم این نهاد در قبال محرومان است.

وی از اجرای طرح اشتغال‌زایی خبر داد و بیان کرد: امسال  با تخصیص و پرداخت تسهیلات اعتباری کم بهره 3 هزار و 500 طرح اشتغال‌زایی و تولیدی خرد و زودبازده در استان بوشهر اجراء شد.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهربا اشاره به اجرای نهضت مسکن سازی ویژه مددجویان استان بوشهر خاطر نشان کرد: امسال علاوه بر عملیات اجرایی ساخت 3 هزار واحد مسکونی با همکاری و مشارکت سپاه پاسداران، استانداری و خیران بوشهری، بیش از 3 هزار خدمت در عرصه مسکن به مددجویان این استان ارائه شد.

لطفی با اشاره به تامین جهیزیه و اجرای ازدواج آسان  ویژه زوج‌های جوان مددجو تصریح کرد:  امسال در راستای ترویج فرهنگ ازدواج آسان 1500 جهیزیه به زوج‌های جوان استان بوشهر اهداء شد.

وی از راه‌اندازی صندوق قرض الحسنه ولایت خبر داد و افزود: در این زمینه به 5 هزار و 500 خانواده مددجوی استان بوشهر در زمینه‌های کارافرینی، اشتغال‌زایی و رفع مشکلات 35 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت پرداخت شده است.

انتهای پیام/ن

کد خبر 17837
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم