آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ ۱۸:۳۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/25 - ۰۸:۱۹:۵۸
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۵
پیکر پاک 3 شهید گمنام بر روی دستان مردم بوشهر تشییع شد

پیکر پاک ۳ شهید گمنام دوران دفاع مقدس با حضور پرشور مردم شهیدپرور و قدرشناس بوشهر تشییع شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، پیکر پاک و مطهر 3 شهید گمنام 8 سال دفاع مقدس  صبح امروز وارد بوشهر شد و فضای این شهر بار دیگر عطرآگین و معطر شد.

در مراسم تشییع 3 شهید والامقام جاویدالاثر 8 سال دفاع مقدس که با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان،  استاندار، فرماندهان نیروهای مسلح و سایر قشرهای مردم بوشهر برگزار شد شرکت‌کنندگان در مراسم با شعارهای شهدا زنده‌اند الله اکبر به خون آغشته‌اند الله اکبر، حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست و شهدا راهتان ادامه دارد، پیکرپاک شهدای گرانقدر  را  با شکوه خاصی تشییع کردند.

استاندار بوشهر در آئین تشییع پیکر شهدای گمنام با تاکید بر لزوم تداوم راه شهدا اظهار داشت: تداوم راه شهدا در گرو این است که در مسیر شهدا حرکت کنیم.

عبدالکریم گراوند افزود: شهدا با فداکاری و جانفشانی کاری کردند که نظام اسلامی حفظ شود و ما اگر می‌خواهیم راه شهدا تداوم یابد باید از خود گذشتگی داشته باشیم.

وی بیان کرد: باید از شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی همه در کنار هم پاسداری کنیم.

استاندار بوشهر با اشاره به اهمیت اتحاد و و حدت  تاکید کرد: حفظ راه شهدا در گرو وحدت، همدلی و اتحاد است و همه باید با وحدت و همدلی پشت سر مقام معظم رهبری حرکت کنیم.

در این آئین سه شهید گمنام تشییع شدند که یکی از شهدا در شهرک سازمانی نیروی دریایی ارتش و دو شهید دیگر نیز در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه استان بوشهر خاکسپاری می‌شوند.

انتهای پیام/ح

کد خبر 17844
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم