آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ ۱۸:۳۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/25 - ۰۷:۲۷:۴۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
پیکر مطهر 3 شهید گمنام در بوشهر آرام گرفت

پیکر مطهر ۳ شهید گمنام ۸ سال دفاع مقدس بر روی دستان مردم قدرشناس و شهیدپرور بوشهر تشییع و در حسینیه عاشقان ثارالله و مسجد پایگاه دریایی ارتش بوشهر به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مردم شهیدپرور و ولایت‌مدار بوشهر صبح امروز میزبان سه شهید گمنام دوران دفاع مقدس بودند.

مردم شهیدپرور بوشهر پیکر سه شهید حماسه آفرین دفاع مقدس از بسیج مرکزی بوشهر تا سپاه امام صادق(ع) با نوحه‌خوانی شعارهای حسین حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست؛ شهادت آرزوی ماست، ولایت افتخار ماست تشییع کردند.

پیکر دو شهید گمنام در جوار حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر و پیکر یکی از شهدا در مسجد پایگاه دریایی ارتش بوشهر به خاک سپرده شد.

این سه شهید گمنام 17، 26 و 27 ساله هستند که در عملیات والفجر 8، کربلای شش و محرم  به فیض عظیم شهادت نائل آمده‌اند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر در مراسم تشییع پیکر سه شهید گمنام 8 سال دفاع مقدس با بیان اینکه شهدا امانت الهی هستند اظهار داشت: این شهدا با ایثار و فداکاری در سن جوانی به جبهه‌های نبرد اعزام شدند و در جبهه‌های جنوب و غرب کشور در عرصه جبهه و جهاد به شهادت رسیدند.

سردار علی رزمجو با بیان اینکه شهدا امروز فضای استان را عطرآگین کردند افزود: حضور مردم در استقبال از شهدای گمنام نشان از وفاداری مردم  نسبت به شهدای والامقام است .

وی با قدردانی از حضور مردم در مراسم تشییع شهدا به ویژه جوانان استان بوشهر بیان کرد: موج حضور جوانان در استقبال از  پیکر  پاک شهدای گمنام وفاداری آنان به آرمان‌ها و اهداف شهدا اثبات می‌کند.

انتهای پیام/ح

کد خبر 17853
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم