آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ ۱۷:۳۰:۰۴
امروز : چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/22 - ۰۳:۴۶:۲۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
3000 تن شکر برای توزیع به استان بوشهر اختصاص یافت

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از افزایش سهمیه اختصاصی شکر به مقدار بیش از ۳ هزار تن در راستای طرح تنظیم بازار به استان بوشهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سیدحسین حسینی محمدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر راه‌اندازی گشت‌های نظارت بر قیمت کالا و خدمات در استان بوشهر را  مورد اشاره قرار داد و  اظهار داشت: گشت‌های متعددی با همکاری و مشارکت دستگاه‌های ذی‌ربط در استان بوشهر  در راستای نظارت  بر قیمت کالا و خدمات راه‌اندازی شده است.

وی بر برخورد با متخلفان و گران‌فروشان  را مورد تاکید قرار داد و گفت: علاوه بر راه‌اندازی گشت‌های مشترک نظارتی، سامانه 124 آماده دریافت شکایات، پیشنهادات و نظرات مردم به صورت شبانه‌روزی است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از تامین شکر مورد نیاز مردم خبر داد و بیان کرد: با پیگیری‌های به عمل آمده علاوه بر یک‌ هزار 550 تن سهمیه اولیه شکر تنظیم بازار استان  بیش از یک‌ هزار و 400 تن سهمیه مازاد نیز برای تامین کامل تقاضا به استان تخصیص یافت.

حسینی محمدی افزود: با توجه به پیگریهای انجام شده  3 روز تولید کارخانه شکر فسا فقط به استان بوشهر اختصاص یافته که حواله‌های صادره به نوبت در حال بارگیری و ارسال به استان  است.

وی با بیان اینکه 3 هزار  تن شکر برای توزیع به استان بوشهر اختصاص یافته است بیان کرد: از سهمیه اولیه اختصاصی تا کنون 900 تن به مقصد استان بارگیری و بخش عمده‌ایی تحویل عوامل فروش در سطح عرضه خرد شده و همچنین  2 هزار و 375 تن شکر اختصاصی از سهمیه قبل و جدید نیز بدون نوبت در حال بارگیری از کارخانه مرودشت به مقاصد توزیع استان است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به اینکه شکر با قیمت مصوب از طریق 115 عامل فروش، توزیع می‌شود تصریح کرد: به منظور تامین کامل و از بین رفتن صف‌های طولانی با اضافه شدن 50 عامل دیگر فروش در سطح شهر بوشهر و 15 عامل هم برای بخش‌های مرکزی تعداد عوامل توزیع شکر در شهرستان بوشهر مجموعا 115 مرکز افزایش یافت.

حسینی محمدی با بیان اینکه  برای صنوف شیرینی‌پزی، قناد و صنعت نیز سهمیه مجزا در نظر گرفته شده است خاطرنشان کرد: توزیع  شکر برای مصارف مردمی آغاز شده  و برای بخش مصارف صنف و صنعت شیرینی‌پزی و قنادی‌ها و نان فانتزی از طریق واحدهای منتخب صنفی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه می‌شود.

انتهای پیام/ح

کد خبر 17855
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم