آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ ۱۷:۳۰:۰۴
امروز : چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/22 - ۰۴:۱۱:۱۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۰
زمینه توریسم و گردشگردی ورزشی استان بوشهر فراهم است

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از توریسم ورزشی در استان خبر داد و گفت: برپایی اردوهای تیم ملی زمینه فراهم آمدن توریسم ورزشی و توسعه جاذبه گردشگردی استان را فراهم کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، احمد بهروزیان‌فرد  عصر امروز در نشست هیئت‌های ورزشی و قهرمانان ورزشکار استان بوشهر  با استانداربه  فعالیت یک سال ورزش استان اشاره کرد و اظهار داشت: سال97 قهرمانان استان بوشهر سال پر فروغی داشتند  و افتخارات خوبی برای ورزش استان بدست آورند.  

وی با بیان اینکه 43 هیئت ورزشی استان بوشهر فعال شد گفت: 32 هیئت ورزشی  استان بوشهردر رشته‌های مختلف عضو تیم ملی هستند که 7 رشته  ورزشی نیز ورزشکاران استان عضو ثابت تیم‌های ملی در بعد قهرمانی هستند.      

 مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از ارتقاء جایگاه ورزش استان از رتبه 27 به جایگاه 14 کشوری خبر دادو بیان کرد: زیر ساخت‌های ورزشی استان بوشهر افزایش یافته به‌گونه‌ای که امسال هر ماه 2 پروژه ورزشی در استان بوشهر افتتاح شده است.

بهروزیان‌فرد با بیان اینکه در بعد خوابگاه ورزشکان طرح‌های مهمی اجراء شده افزود: با توجه به تجهیز وضعیت خوابگاهی استان میزبانی 12 رشته بین المللی در ورزش‌های ساحلی و آبی در استان فراهم شده است.

وی با بیان اینکه استان بوشهر آمادگی برگزاری مسابقات ورزشی ملی و بین‌المللی است خاطر نشان کرد: با توجه به وجود زیرساخت‌های ورزشی  این استان میزبانی مسابقات ورزشی در سطح ملی و بین‌المللی است

 وی  از توریسم ورزشی در استان خبر داد و گفت: برپایی اردوهای تیم ملی زمینه فراهم آمدن توریست ورزشی و توسعه جاذبه گردشگردی استان را فراهم کرده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهربه جشنواره نشاط اجتماعی اشاره کرد و افزود: اداره کل ورزش و جوانان با  حمایت استانداری بوشهر و  فرماندران  شهرستان های استان یکی از دستگاه های موفق در برگزاری این طرح بوده است.

در این آیین از قهرمانان ملی ، 90مدال آور، استعدادهای برتر ورزش استان و روسای  و نواب رئیس هیئت‌های ورزشی تجلیل شد.

انتهای پیام/ح

کد خبر 17868
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم