آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ ۱۷:۳۰:۰۴
امروز : چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/22 - ۰۳:۱۱:۴۸
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
1.5 میلیون لیتر سوخت قاچاق در استان بوشهر کشف شد

دبیر ستاد مبارز با قاچاق کالا و ارز استان بوشهر از افزایش ۹ برابری کشفیات سوخت قاچاق در استان بوشهر خبر داد و گفت: در ۱۰ ماه امسال با تلاش نیروهای نظامی و انتظامی ۱.۵ میلیون لیتر سوخت قاچاق در استان بوشهر کشف شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، حیدر ساجدی در نشست با مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر با بیان اینکه قاچاق در ابعاد گوناگون لطمات گوناگون اقتصادی، اجتماعی و بهداشتی به جامعه وارد می‌کند اظهار داشت: قاچاق نه تنها سبب ضربه زدن به اقتصاد جامعه می‌شود بلکه  در ابعاد فرهنگی، اجتماعی و سلامتی خدشه وارد می‌کند.

وی  با بیان اینکه ساحل نشینان استان بوشهر همواره حافظ مرز و همسو با مسئولان در مقابله با قاچاق تلاش کرده‌اند گفت:  در راستای مبارزه با قاچاق کالا برنامه و طرح‌های مهمی تدوین و عملیاتی شده که موفقیت آمیز بوده است.

دبیر ستاد مبارز با قاچاق کالا و ارز استان بوشهر از افزایش 9 برابری کشفیات سوخت قاچاق در استان بوشهر خبر داد و گفت: در 10 ماه امسال با تلاش نیروهای نظامی و انتظامی 1.5 میلیون لیتر سوخت قاچاق در استان بوشهر کشف شد.

ساجدی بیان کرد:میزان کشفیات قاچاق لوازم خانگی و برقی افزایش 320 درصدی در مقایسه با 10 ماه سال قبل گزارش شده است.

وی با بیان اینکه در 10 ماه امسال قاچاق خودرو سواری، سم و کود شیمیایی و پارچه نیز به ترتیب 7.5 و  40 برابر افزایش یافته است گفت:  آزاد شدن واردات 100 قلم کالا در قالب کالای همراه ملوان  نقش مهمی  در بهبود وضعیت معیشت مردم ساحل نشین دارد.

انتهای پیام/ش

کد خبر 17869
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم