آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ ۱۸:۳۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/25 - ۰۷:۲۸:۰۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵
وزیر بهداشت در بوشهر: 3000 اکیپ در ایام تعطیلات نوروزی فعال هستند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برای تعطیلات ایام نوروز تمهیدات مفصلی تدارک دیده شده و سه هزار اکیپ درمانی و گشت‌های بهداشت محیط تا ۲۰ فروردین فعال هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سعید نمکی صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت در بوشهر برگزار شده است، اظهار داشت: با وجود مشکلات کاری پایان سال جایگاه شهدا آنقدر عظمت دارد که به بوشهر برای حضور در این کنگره سفر کردم.

وی با بیان اینکه هیچ نگرانی در مورد دارو و تجهیزات پزشکی نداریم، افزود: ایران اسلامی آنقدر مقتدر و دارای عظمت است که تمام مشکلات را پشت سر می‌گذاریم و هیچ دغدغه‌ای وجود ندارد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به تمهیدات ایام نوروز پرداخت و بیان کرد: برای ایام تعطیلات نوروز از 20 اسفند تا 20 فروردین تمهیدات لازم تدارک دیده شده و سه هزار اکیپ در بخش‌های مختلف درمانی و گشت‌های بهداشت محیط برای نظارت بر تهیه و توزیع موادغذایی راه‌اندازی شده است.

نمکی با بیان اینکه اورژانس جاده‌ای و هوایی تجهیز شده‌اند، گفت: رانندگان و گردشگران در هنگام سفر نوروزی با رعایت قوانین و مقررات ایمنی‌های لازم برای جلوگیری از تصادفات و مشکلات جاده‌ای مورد توجه قرار دهند.

وی با بیان اینکه در زمان تحریم مشکلی در مورد تجهیزات پزشکی و دارو نداریم، افزود: علیرغم فشارهای دشمنان و ایجاد تحریم‌ها مردم هیچ نگرانی برای سال آینده در زمینه تأمین دارو و تجهیزات پزشکی نداشته باشند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ادامه طرح نظام سلامت خبر داد و خاطرنشان کرد: طرح تحول نظام سلامت سال آینده با قدرت ادامه می‌یابد و بسته‌های کاهش پرداخت از جیب مردم و حمایت از بیماران صعب‌العلاج و بیماران خاص مورد توجه قرار دارد.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 17880
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم