آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ ۱۷:۳۰:۰۴
امروز : چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/22 - ۰۳:۱۲:۵۸
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
امام جمعه بوشهر: وزارت بهداشت در جنگ تحمیلی خدمات ماندگاری ارائه کرد

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه شهدا به کمال و سعادت الهی رسیده‌اند گفت: وزارت بهداشت در عرصه جنگ تحمیلی خدمات ماندگاری ارائه کرد که در این راستا جبهه مقاومت پزشکی تشکیل شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری پیش‌ازظهر امروز در پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای وزارت بهداشت، شهادت را با ارزش‌ترین شکل تحول زیست زمان و مکان انسان در دنیا دانست و اظهار داشت: همیشه انسان در حال تحول است و تلاش می‌کند زیباترین مدل ایجاد کند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه باید تحولات را مدیریت کرد افزود: اگر تحولات مدیریت نشود، تحولان انسان‌ها را مدیریت می‌کنند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه شهید با شهادتش به عرش می‌رسد خاطر نشان کرد:زیباترین، عقلانی‌ترین و پرسودترین شکل تحول انسانی در عرصه حیات دنیوی شهادت است.

آیت‌الله صفایی بوشهری  با بیان اینکه شهدا با مقاومت خود برای مملکت اقتدار آفریدند افزود: شهید با مقاومت و شهادت خود اقتدار ملی، عزت دینی و برای خانواده خود افتخار اجتماعی می‌آفریند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر جایگاه شهدا را در جامعه و عرش الهی مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: شهید ستاره پر فروغ و بی غروب دین، انقلاب و مملکت است و یک سنگر بزرگ در عرصه مقاومت و پایداری است.

امام جمعه بوشهربا بیان اینکه شهدا به کمال و سعادت الهی رسیده‌اند خاطر نشان کرد: شهید عمرش را می‌دهد ولی حیات جاودانه بدون عدم را برای خود تضمین می‌کند.

آیت‌الله صفایی بوشهری نقش وزارت بهداشت در جنگ تحمیلی مهم دانست و گفت: بهداشت و درمان در جبهه‌های نبرد در 8 سال دفاع مقدس نقش آفرینی مهمی داشتند که خدمات آنان در عرصه‌های گوناگون قابل قدردانی و تحسین است.

وی بیان کرد: وزارت بهداشت در عرصه جنگ تحمیلی خدمات ماندگاری ارائه کرد که جبهه مقاومت پزشکی در این دوران تشکیل شد.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 17884
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم