آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ ۱۸:۳۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/25 - ۰۷:۴۰:۰۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
بوشهر آماده میزبانی از مسابقات بین المللی 12 رشته ورزشی است

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از توسعه زیرساخت‌های ورزشی در استان بوشهر خبر داد و گفت: زمین فوتبال ساحلی بوشهر به عنوان ۵ زمین برتر جهان است و این در حالی است که برگزاری ۱۲ رشته ورزشی در عرصه بین‌المللی در بوشهر فراهم است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، احمد بهروزیان‌فرد ظهرامروز در مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان دولت با بیان اینکه یکی از اولویت‌های اداره کل ورزش و جوانان توسعه ورزش‌های همگانی در بین قشر کارکنان دولت است اظهار داشت:بعضی از دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر در تخصیص یک درصد به ورزش کارکنان همکاری خوبی با اداره کل ورزش و جوانان داشتند که لازم است سایر دستگاه در این امر یاری رسان ورزش باشند.

وی تاکید کرد: سلامت جسم روح ورزش همگانی سبب پیشرفت ورزش در بین قشر کارکنان دستگاه‌های اجرایی و سایر قشرهای مردم می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از توسعه زیرساخت‌های ورزشی در استان بوشهر خبر داد و گفت: با توسعه زیرساخت‌های ورزشی امکان برگزاری مسابقات ورزشی در سطح ملی و بین‌المللی در بوشهر فراهم است و این استان می‌تواند میزبان برگزاری 12 رشته ورزشی در عرصه بین‌المللی باشد.

یهروزیان‌فرد با بیان اینکه زمین فوتبال ساحلی بوشهر به عنوان 5 زمین برتر جهان است افزود: جایگاه ورزش استان بوشهر ارتقاء یافته است به‌گونه‌ای که جایگاه ورزش استان از رتبه 27 به جایگاه 14 کشور ارتقا یافته است.

در این آیین از ورزشکاران و تیم‌های برتر مسابقات کارکنان دولت در 8 رشته تجلیل شد.

در این رقابت‌ها در رشته والیبال بانوان تیم‌های مدیریت درمان تامین اجتماعی و اداره کل ورزش و جوانان اول و دوم شدند.

در والیبال اداره کل بنادر و دریانوردی و مدیریت درمان برتر شدند.

در رشته مچ اندازی بانوان مرضیه محمدپور از کمیته امداد و پری اسماعیلی از استانداری ، شادمان شریفی از آموزش و پرورش، و نوید مرزوقی از صداو سیما عناوین اول و دوم را کسب کردند.

در رشته طناب کشی بانوان اداره کل امور مالیاتی و طناب کشی صداو سیما عناوین برتر کسب کردند و در رشته فوتسال راه و شهرسازی و صنعت آب و برق بوشهر اول و دوم شدند.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 17902
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم