آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ ۱۷:۳۰:۰۴
امروز : چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/22 - ۰۴:۰۴:۴۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰
بوشهر| شورای شهر جم به دنبال برطرف کردن مشکلات تیم فوتبال پارس جنوبی است

نائب رئیس شورای شهرستان جم با بیان اینکه تیم فوتبال پارس جنوبی جم خط قرمز مردم و شورای اسلامی شهرستان جم است گفت: در سفر پیش روی رئیس جمهور به استان بوشهر حل مشکلات تیم فوتبال پارس جم از مطالبات جدی مسئولان باشد.

به گزارش خبرنگار تسنیم از جم، علی پریشان صبح امروز در مراسم تجلیل از بازیکنان پارس جنوبی جم اظهار داشت: این مراسم از برنامه‌های نهمین دوره نکوداشت روز جم است که به پاس حضور تیم فوتبال پارس در لیگ برتر از بازیکنان، کادرفنی و عوامل اجرایی تجلیل شد.

وی با بیان اینکه امروزه پارس جم توانسته شهرستان جم را در سطح کشور به خوبی معرفی کند افزود:در گذشته، جم دیار شاعران و ادیبان بزرگی بود که امروزه نامشان به نیکی یاد می‌شود و اکنون جم به واسطه فوتبال و تیم پارس در سطح بین المللی و کشور معرفی می‌شود.

عضو شورای شهر جم با بیان اینکه تیم فوتبال پارس جنوبی جم خط قرمز شهرستان است افزود: 40 سال از حضور صنعت نفت در منطقه می‌گذرد که در کنار آسیب‌های اجتماعی و زیست محیطی، نتوانسته است به وظیفه خود نسبت به مسئولیت‌های اجتماعی در منطقه عمل کند.

وی با اشاره به درآمد بالای پتروشیمی‌های مستقر منطقه و سودبالای آنها از ذخایر زیرزمینی استان بوشهر، خاطر نشان کرد: اکنون تیم فوتبال پارس جم با مشکلات مالی روبه‌رو است و اختصاص مبلغی اندک از درآمد پتروشیمی‌ها در راستای تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی به تیم پارس جم، خواسته‌ای زیادی نیست که آنها از انجام شانه خالی می‌کنند.

پریشان با بیان اینکه این تیم تنها متعلق به شهرستان جم نیست بلکه متعلق به استان بوشهر است افزود: نیاز است در سفر پیش روی رئیس جمهور به استان بوشهر، نماینده مجلس، استاندار و فرماندار در نشست شورای اداری به رفع مشکلات تیم فوتبال پارس جم اشاره کنند و این مهم از مطالبات جدی آنها باشد.

نائب رئیس شورای شهرستان جم خاطر نشان کرد: اگر مسئولان استان نسبت به رفع مشکلات تیم پارس جنوبی اقدام نکنند و این تیم با بحران مالی مواجه شود، یقیقا با اعتراض هواداران این تیم پرطرفدار روبه‌رو می‌شوند و اعضای شورای شهر نیز در کنار آنها قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه تیم فوتبال پارس جنوبی جم خط قرمز مردم و شورای اسلامی شهرستان جم است گفت: جا دارد از حمایت‌های مدیرعامل سابق منطقه ویژه پارس نسبت به تیم پارس جم تشکر کنم و از  مدیرعامل فعلی منطقه ویژه پارس جنوبی نیز تقاضا می‌شود مشکلات این تیم پرهوادار را حل کند.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 17916
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم