آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ ۱۵:۵۵:۰۶
امروز : یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/09/15 - ۱۵:۵۵:۴۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۵
بوشهر| 60 سردار و شهدای بخش ساحلی تنگستان تجلیل شدند

در برگزاری سومین یادواره سرداران و شهدای بخش ساحلی دلوار با حضور سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه ۶۰ شهید والامقام دلوار تنگستان تجلیل شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تنگستان، یادواره سرداران و شهدای بخش ساحلیدلوار  تنگستان امشب با حضور سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه با شکوه خاصی برگزار شد.

این یادواره در جوار مرقد مطهر شهدای گمنام دلوار با حضور مردم مومن و انقلابی بخش دلوار و مسئولان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و با حضور و اجرای گروه فرهنگی تبلیغی مبشران از شهر مقدس قم برگزار شد.

امام جمعه دلوار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و با بیان اینکه دلوار نماد مبارزه با استعمار است اظهار داشت: دلوار با داشتن تاریخ و پیشینه درخشان در عرصه مبارزه بامتجاوزان به عنوان نماد مبارزه با استعمار در جهان شناخته شده است.

حجت‌الاسلام علی زاهددوست، سردار رئیسعلی دلواری را نامی شناخته شده در عرصه مبارزه با متجاوزگران استعماری دانست و خاطر نشان کرد: سردار شجاع رئیسعلی دلواری به برکت قدرت ایمان، تقوا، بصیرت و دشمن شناسی، حماسه ماندگاری آفرید و دشمن تا دندان مسلح را در همین دیار زمین‌گیر کرد.

وی بیان کرد: دلوار سابقه بیش از دو قرن حماسه و مقاومت دارد و سردار شهید رئیسعلی دلواری مایه فخر و مباهات مردم استان بوشهر و ملت ایران است.

حجت‌الاسلام زاهددوست با بیان اینکه مردم دلاور دلوار در هشت سال حماسه جاویدانی آفریدند افزود: در هشت سال دفاع مقدس مردم قهرمان دلوار با حضور در جبهه‌های  حق علیه باطل حماسه  آفریدند و بار دیگر نام این دیار را در مقابله با تجاوزگران ثبت کردند.

امام جمعه دلوار با اشاره به اینکه نخستین شهید مدافع حرم از بخش ساحلی تنگستان است تصریح کرد:  نخستین شهید مدافع حرم استان بوشهر شهید محمد احمدی جوان از دیار حماسه آفرین دلوار است.

در این آیین  60 سردار و شهدای بخش ساحلی تنگستان تجلیل شدند.

انتهای پیام/ش

کد خبر 17924
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم