آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ ۱۸:۳۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/25 - ۰۸:۰۷:۳۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
باند سوداگران مرگ در عملیات مشترک پلیس بوشهر و سمنان منهدم شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در استان بوشهر از انهدام باند سوداگران مرگ در عملیات مشترک پلیس بوشهر و سمنان خبر داد و گفت: در عملیات مشترک پلیسی بوشهر و سمنان ۱۷۳ کیلوگرم حشیش کشف شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سرهنگ عبدالرضا شبانی ظهرامروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با تاکید مبارزه قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر اظهار داشت: تمام محورها و مناطق استان بوشهر تحت پوشش رصد شبانه‌روزی پلیس قرار دارد و شرایط نامطلوبی برای فعالیت سوداگران مرگ مهیا و امکان فعالیت از آنها سلب شده است.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهراز متلاشی شدن باند مواد مخدر  خبرداد و بیان کرد: با انجام رصد اطلاعاتی به‌صورت ویژه فعالیت یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر که به صورت حرفه‌ای و عمده در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان و دیگر استان‌ها فعالیت داشتند زیر نظر گرفته شد.

وی اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر موفق شدند با انجام  اقدامات اطلاعاتی و تلاش‌های شبانه روزی، یک باند تهیه و توزیع موادمخدر شناسایی کنند.

سرهنگ شبانی از انهدام باند سوداگران مرگ در عملیات مشترک پلیس بوشهر و سمنان خبر داد و خاطر نشان کرد: با تلاش‌های صورت گرفته مشخص شد اعضای این باند، یک محموله مواد مخدر را از یکی از استان‌های جنوبی تهیه و قصد دارند به استان سمنان انتقال دهند.

وی از توقف 2 دستگاه خودرو سواری و وانت‌بار حامل مواد مخدر در محورهای استان سمنان خبر داد و تصریح کرد:  تیم عملیاتی پلیس مواد مخدر استان بوشهر با همکاری ماموران انتظامی استان سمنان در یک عملیات دقیق و هماهنگ، 2 دستگاه خودروی سواری پژو 405 و وانت پیکان حامل مواد مخدر را در یکی از محورهای مواصلاتی استان سمنان شناسایی و متوقف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر با تشکر از همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان گفت: در بازرسی از خودروهای توقیفی 173 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف و در همین ارتباط 3 نفر متهم دستگیر  و تحویل مقامات قضایی شد.

سرهنگ شبانی بیان کرد: با اشرافیت کامل پلیس، قاچاقچیان رصد و زیر چتر اطلاعاتی قرار می‌گیرند و اجازه جولان به هیچ یک از عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر داده نمی‌شود.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 17929
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم