آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ ۱۷:۳۰:۰۴
امروز : چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/22 - ۰۳:۳۹:۱۸
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
700 کیلوگرم مواد مخدر در بوشهر کشف شد

رئیس پلیس استان بوشهر از انهدام باند سوداگران مرگ در انتقال مواد مخدر خبر داد و گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر در یک عملیات منسجم ۷۱۰کیلو گرم تریاک کشف کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سردار خلیل واعظی صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با تاکید بر برخورد قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر اظهار داشت: با فعالیت و رصد شبانه‌روزی پلیس استان بوشهر فعالیت سوداگران مرگ مسدود شده به‌گونه‌ای که در کوتاه ترین زمان دستگیر می‌شوند.

رئیس پلیس استان بوشهر از کشف محموله 700 کیلوگرمی مواد مخدر در  یکی از شهرهای شمالی استان بوشهر خبرداد و گفت:محموله 710کیلوگرمی قاچاق تریاک در زمان انتقال از دریا به خشکی، در یکی از شهرهای ساحلی شمال استان بوشهر شناسایی و کشف شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه این محموله به مقصد استانهای مرکزی کشور بارگیری شده بود خاطر نشان کرد: این محموله در یک دستگاه خودرو در یکی از شهرهای ساحلی شمال استان بوشهر کشف و یک قاچاقچی دستگیر شد.

سردار واعظی با بیان اینکه  امسال تاکنون بیش از 11 تن مواد مخدر در استان کشف شده است تصریح کرد : با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر استان  در 10 روز گذشته  بیش از یک‌تن انواع مواد مخدر  در استان بوشهر کشف شده است.

وی از دستگیری 13 قاچاقچی و توقیف 8 دستگاه خودرو حامل مواد مخدر در 10 روز گذشته در استان خبر داد و خاطر نشان کرد:متلاشی شدن باندهای مواد مخدر فضای استان بوشهر در راستای مبارزه با سوداگران مرگ هموار است چراکه  امسال تاکنون باندهای مهم متلاشی شده است.

رئیس پلیس استان بوشهر با بیان اینکه هیچ نقطه‌‌ای از استان برای فعالیت قاچاقچیان امن  نیست افزود: برخی از باندهای متلاشی شدن مواد مخدر با  عملیات‌های مشترک استان‌های دیگر انجام شده که نشان می‌دهد هیچ نقطه‌ای برای فعالیت سوداگران مرگ امن نیست.

انتهای پیام/ن

کد خبر 17937
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم