آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ ۱۷:۱۵:۱۸
امروز : سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - 2019/06/25 - ۱۷:۱۹:۳۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
محموله‌های کمک رسانی ورزش استان بوشهر به سیل‌زدگان لرستانی ارسال شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از ارسال کمک‌های جامعه ورزشی استان به سیل‌زدگان لرستانی خبر داد و گفت: دو محموله کمک‌های جامعه ورزشی بوشهر به سیل‌زدگان استان لرستان ارسال شد.

احمد بهروزیان‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با بیان اینکه ورزشکاران استان بوشهر همواره در یاری رسانی به آسیب‌دیدگان پیشتاز هستند اظهار داشت: در زمان وقوع حادثه و بحران‌های طبیعی مانند زلزله و جاری شدن سیل، ورزشکاران استان بوشهر برای نشان دادن نوع دوستی خود به یاری آسیب دیدگان می‌شتابند.

وی از ارسال نخستین محموله کمک رسانی جامعه ورزش استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: نخستین  محموله کمک‌های جامعه ورزش و جوانان  استان بوشهر به مناطق سیل زده استان لرستان ارسال شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر بااشاره به اینکه باید در شرایط سخت همگان در صحنه کمک باشند افزود: محموله ارسالی شامل مایحتاج عمومی سیل‌زدگان از جمله 200 تخته پتو است که برای توزیع بین آسیب دیدگان سیل در پل‌دختر لرستان، به  سازمان جمعیت هلال احمر تحویل شد تا در اسرع وقت در اختیار افراد آسیب دیده قرار گیرد.

بهروزیان‌فرد با بیان اینکه  جامعه ورزشی بوشهر در بارندگی‌های اخیر خدمات مختلفی به  مسافران نوروزی داشته‌اند گفت: در راستای تامین مسکن اضطراری ویژه مسافران نوروزی تمامی150 اماکن سرپوشیده ورزشی استان بوشهر در اختیار مدیریت بحران برای اسکان مهمان نوروزی قرار گرفت. 

وی، با اشاره به میهمان‌پذیری و خونگرمی مردم استان خاطر نشان کرد:با توجه به میهمان پذیری مردم استان بوشهر، جامعه ورزشی در این راستا در مواقع بحرانی اقدامات لازم برای ارائه خدمات و کمک رسانی به جامعه هدف ارائه می‌کنند.

انتهای پیام/ن

کد خبر 18105
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم