آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ ۱۶:۰۰:۰۴
امروز : سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - 2019/06/25 - ۱۶:۲۱:۵۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۵
نعمتی‌نژاد: پارس جنوبی فقط زیر توپ می‌زد/ تیمِ تارتار نیاز به تمرین ندارد!

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان از سبک بازی پارس جنوبی انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از جم، سیروس نعمتی‌نژاد پس از شکست 2 بر یک استقلال خوزستان برابر پارس جنوبی گفت: با فوتبال امروز فکر نمی‌کنم تیمِ مهدی تارتار نیاز به تمرین داشته باشد چون پارس جنوبی فقط بکش زیرش بازی می‌کند. این چه فوتبالی است که پارس بازی می‌کند. از اول بازی تا پایان فقط «فوتبال بکش» از تیم حریف دیدیم. الان مثلا خوشحالند که بردند؟ این نوع بردن ارزش ندارد.

وی عنوان کرد: اگر ما باختیم به خاطر جوانی تیم‌مان بود. اگر تجربه داشتیم وقتی یک بر صفر جلو بودیم موقعیت‌های خود را گل کرده و 3 بر صفر بازی را می‌بردیم. این تیم جوان ما تجربه فوتبال بکش را نداشت که باخت. ما سعی می‌کنیم در بازی‌های آینده این نتیجه را جبران کنیم و بهتر شویم.

سرمربی استقلال خوزستان در واکنش به این موضوع که تیم پارس ‌جم در بازی قبل مقابل پدیده نمایش خوبی داشته است، عنوان کرد: مقابل پدیده هم «توپ بکش» بود؟! حرف من این است که تارتار الان 3، 4 سال است سرمربی تیم پارس جنوبی است و باید طوری فوتبال بازی کند که در جم یقه همه تیم‌ها را بگیرد نه با فوتبال توپ بکش. اگر دروازه‌بان ما هم چند بار زمین افتاد به خاطر همین فوتبال بکش و تاکتیک حریف بود.

نعمتی‌نژاد خاطرنشان کرد: شما سعی نکنید از تارتار دفاع کنید. در فوتبال امروز دنیا دیگر فوتبال بکش معنا ندارد.  یک بار دیگر فیلم این مسابقه را ببینید متوجه می‌شوید که چقدر تیم حریف بکش زیرش بازی کرد.

وی راجع به اینکه تیمش در لیگ برتر خواهد ماند یا نه؟ عنوان کرد: سعی خودمان را می‌کنیم و هر چه خدا بخواهد. متاسفانه تیم در ابتدای فصل خوب بدنسازی نکرد و مربیان قبل هم تیم خوبی را نبستند؛ البته من نمی‌خواهم نتایج تیم را گردن مربیان قبلی بیندازم. در حال حاضر توان تیم‌مان همین است.

نعمتی نژاد در واکنش به اظهار نظر یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا او کارنامه مربیگری دارد یا نه؟ گفت: شما حتما مرا خوب نمی‌شناسید. با تیم فولاد نوین در لیگ دو قهرمان شدیم و بعد در لیگ یک قهرمان و راهی لیگ برتر شدیم. با استقلال خوزستان راهی لیگ قهرمانان شدیم. شاید شما بگویید من دستیار بودم نه سرمربی اما هر سرمربی باید ابتدا چند سال دستیار باشد و یک شبه کسی سرمربی نشده است.

وی در مورد داوری بازی نیز گفت: داوری بد نبود. در چند صحنه من به خطاهای کنار اعتراض داشتم که یکی از آنها هم منجر به گل شد.

انتهای پیام/

کد خبر 18112
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم