آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۲۰:۱۵:۰۹
امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/06/18 - ۰۲:۱۳:۰۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵
بوشهر| اعتبارات حل مشکلات آبرسانی شهرها و روستاهای دشتی تخصیص یافت

فرماندار دشتی با تاکید بر حل مشکلات آبرسانی از حفاری و تجهیز چاه‌های آب دشتی خبر داد و گفت: در این راستا اعتبارات حل مشکلات آبرسانی شهرها و روستاهای دشتی تخصیص یافته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتی، عبدالله نادری ظهر امروز در نشست با مسئولان شرکت‌های آبرسانی استان بوشهر در خورموج با تاکید بر حل مشکلات جامعه و تحقق مطالبات مردم اظهار داشت: تامین آب به عنوان مهم‌ترین و حیاتی‌ترین نیاز بشری محسوب می‌شود که در این راستا حل مشکلات آبرسانی باید در اولویت برنامه‌ها باشد.

وی با تاکید بربررسی مشکلات آبرسانی در شهرها و روستاهای دشتی افزود: این شهرستان از ظرفیت مهمی در تامین منابع آب آشامیدنی است که تسریع در آبرسانی در شهرها و روستاها در راستای حل مشکلات مردم باید در دستور کار قرار بگیرد.

فرماندار دشتی با بیان اینکه ما هر چه داریم برای مردم و در راستای آسایش مردم استفاده می‌شود گفت: نیازهای اولیه مردم  آب آشامیدنی است و همه مسئول هستیم برای آسایش و مردم تلاش کنیم.

نادری  با تاکید بر  بررسی وضعیت آب روستاهای دشتی خاطر نشتان کرد: باید وضعیت آب شهر و روستاها و حتی خونه به‌خونه بررسی تا مشکلات آنان برطرف شود.

وی، اولویت برنامه امسال فرمانداری دشتی در  حل مشکلات  آب شهری و روستایی دانست و تاکید کرد:حفاری و تجهیز چاه‌های آب  مورد توجه قرار دارد و در این راستا اعتبارات حل مشکلات آبرسانی شهرها و روستاهای دشتی تخصیص یافته است.

 فرماندار دشتی با بیان اینکه اعتبارات شهرداری‌ها بر اساس تبصره 3 باید در اجرای طرح آبرسانی قرار بگیرد افزود: در این راستا باید تفاهم‌نامه شهرداران و شوراها منعقد شود تا مردم مشکل کمبود آب شهرها برطرف شود.

نادری تاکید کرد:در کمیته برنامه ریزی دشتی  اعتبارات کامل برای مشکل و برطرف کردن مشکل آب در شهرها و روستاهای این شهرستان تخصیص می‌یابد.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 18131
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم