آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۲۰:۱۵:۰۹
امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/06/18 - ۰۱:۱۹:۱۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
بوشهر| منطقه دوم نیروی دریایی سپاه 50 شناور به استان سیل‌زده خوزستان ارسال کرد

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به یاری رساندن به سیل‌زدگان در استان خوزستان گفت: در این راستا ۵۰ شناور برای یاری رساندن به سیل‌زدگان اعزام می‌شود که تاکنون ۱۲ قایق آن ارسال شده است.

سردار رمضان زیراهی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان اینکه نیروی دریایی سپاه در پی بروز حادثه سیل در استان خوزستان، اقدامات مهم و موثری انجام داد اظهار داشت: نیروی دریایی سپاه ضمن تامین تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای امدادرسانی، نیروهای متخصص را به نقاط حادثه دیده برای کمک رسانی اعزام کرد.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه به ارسال قایق برای امدادرسانی به استان خوزستان خبر داد و خاطر نشان کرد: 50 شناور برای یاری رساندن به سیل‌زدگان خوزستانی اعزام می‌شود که تاکنون 12 قایق آن به همراه تجهیزات امدادی به خوزستان ارسال کرده است.

زیراهی با اشاره به اعزام 10 دستگاه تریلر از سوی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه به استان خوزستان گفت: یک دستگاه تانکر به همراه 18 هزار لیتر سوخت برای امدادرسانی به خوزستان اعزام شده است.

وی اعزام چرتقیل و بیل مکانیکی را از دیگر محموله‌های ارسالی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه به استان سیل‌زده خوزستان دانست و تصریح کرد: تجهیزات و امکانات ارسالی به خوزستان در حال کمک رسانی به مردم سیل‌زده این مناطق هستند.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به استقرار بیمارستان صحرایی این نیرو در استان خوزستان افزود: در راستای یاری رساندن به سیل‌زدگان ،کارکنان منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در حوزه‌های فنی، تعمیرات، پشتیبانی، امداد و نجات، لجستیکی و تخصصی برای یاری رسانی به هموطنان سیل‌زده به استان خوزستان اعزام شده است.

انتهای پیام/ح

کد خبر 18143
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم