آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ ۱۱:۱۵:۴۳
امروز : چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - 2019/07/17 - ۱۲:۵۹:۱۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
پروانه بهره‌برداری واحد صنعتی در استان بوشهر با سرمایه گذاری 79 هزار میلیارد ریال صادر شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به موفقیت‌های بخش صنعت استان بوشهر گفت: ۴۷ پروانه بهره برداری واحد صنعتی با سرمایه گذاری ۷۹ هزار و ۸۲۷ میلیارد ریال سال قبل در استان بوشهر صادرشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سید حسین حسینی محمدی صبح امروز در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهربا اشاره به نام‌گذاری امسال به نام رونق تولید بر تحقق این شعار تاکید کرد و اظهار داشت: امسال در راستای رونق تولید توجه ویژه‌ای به واحدهای تولیدی و صنعتی در استان می‌شود که همکاری بانک‌ها در این عرصه بسیار مهم و ضروری است.

وی، از صدور 280 فقره جواز تاسیس صنعتی در استان بوشهر در سال قبل خبر داد و بیان کرد:  در سال قبل تعداد 280 فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری 266 هزار و 240 میلیارد ریال در استان بوشهر صادر شده است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر افزود: با صدور280 مورد مجوز تاسیس طرح‌های صنعتی پیش بینی می‌شود با تحقق کامل سرمایه گذاری بیش از 9 هزار فرصت شغلی ایجاد شود.

حسینی محمدی تشریح کرد: از مجموع 280 فقره جواز تاسیس صنعتی  تعداد 249 مورد از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و 31 مورد دیگر توسط مناطق ویژه اقتصادی صادر شده است.

وی، جوازهای تاسیس صنعتی را در زمینه‌های مختلف نظیر صنایع شیمیایی، مواد غذایی، کانی غیر فلزی، محصولات فلزی دانست و گفت: طبق وضعیت موجود تا پایان قبل تاکنون تعداد 739 فقره جواز تاسیس با پیش بینی سرمایه گذاری یک‌میلیون و16 هزارمیلیارد ریال و اشتغال 32هزار نفر در استان صادر شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با بیان اینکه تاکنون تعداد 600 فقره پروانه بهره‌برداری صنعتی با سرمایه گذاری199 هزار و 218 میلیارد ریال با اشتغال 27 هزار و 774 نفر در استان بوشهر صادر شده است.

حسینی محمدی با اشاره به صدور 600 فقره پروانه بهره برداری تصریح کرد: 47 فقره پروانه بهره برداری واحد صنعتی با سرمایه گذاری 79هزار و 827 میلیارد ریال و اشتغال یک‌هزار و 591 نفر در استان بوشهر صادر شده که در مقایسه با مدت مشابه سال ماقبل آن در بخش سرمایه گذاری یک‌هزار 630 درصد و در بخش اشتغال 140 درصد رشد داشته است.

انتهای پیام/ن

کد خبر 18158
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم