آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۲۰:۱۵:۰۹
امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/06/18 - ۰۲:۰۱:۴۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵
850 واحد مسکونی توسط خیران مسکن ساز استان بوشهر ساخته شد

رئیس انجمن خیران مسکن ساز استان بوشهر گفت: تاکنون این نهاد با همکاری خیران، نیکوکاران و بانک‌های عامل ۸۵۰ واحد مسکونی ساخته و به نیازمندان استان بوشهر واگذار کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، حسین شهبازی صبح امروز در نشست با مسئولان بنیاد مسکن استان بوشهر با بیان اینکه حساب 100 حضرت امام(ره) نقش مهمی در تامین مسکن محرومان و نیازمندان دارد اظهار داشت: این حساب که مشارکت مردم را در امر ایجاد سرپناه در نقاط محروم افزایش داده است زمینه همکاری مردم در عرصه‌های رسیدگی به مستضعفان فراهم کرده است.

وی، با اشاره به تاسیس انجمن خیران مسکن ساز در استان بوشهر خاطر نشان کرد: این نهاد در راستای تامین مسکن ویژه محرومان و نیازمندان تلاش می‌کند که همکاری خیران و بانک‌ها در این  زمینه ستودنی است.

رئیس انجمن خیران مسکن ساز استان بوشهر با قدردانی از همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، راه و شهرسازی، شهرداری‌ها و بانک‌های عامل تصریح کرد: تاکنون انجمن خیران مسکن‌ساز 850 واحد مسکونی  در نقاط مختلف استان بوشهر ساخته و به نیازمندان واگذار کرده است.

شهبازی  از انعقاد تفاهم‌نامه برای ساخت مسکن ویژه خانواده دو معلولی به بالا پرداخت و گفت: تفاهم نامه‌ای بین انجمن خیران مسکن ساز، وزارت راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان و بهزیستی برای ساخت واحدهای مسکونی برای خانواده‌های دارای دو معلول و یا بیشتر  منعقد شده است.

وی سهم استان بوشهر از این تفاهم نامه را 185 واحد مسکونی دانست و افزود: تاکنون 130 واحد از این واحدها ساخته و تحویل خانواده‌ها در نقاط مختلف استان بوشهر شده  و مابقی واحدها بین 30 تا 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

رئیس انجمن خیران مسکن ساز استان بوشهر با بیان اینکه در ساخت واحدهای مسکونی یاد شده برای هر واحد 35 میلیون تومان کمک بلاعوض شده بر ضرورت همکاری خیران در اجرای پروژه‌های خیرساز مسکن در استان تاکید کرد.

انتهای پیام/ن

کد خبر 18160
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم