آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۲۰:۱۵:۰۹
امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/06/18 - ۰۱:۱۷:۰۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
مدرسه شهدای هسته‌ای بوشهر به صورت هیئت امنایی اداره شود

استاندار بوشهر با اشاره به ساخت مدرسه شهدای هسته‌ای توسط نیروگاه اتمی بوشهر گفت: این مدرسه بر اساس توافقنامه منعقد شده باید به صورت هیئت امنایی اداره شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر با تبریک اعیاد شعبانیه  با قدردانی از تلاش آموزش و پرورش استان در ساماندهی مسافران نوروزی در مدارس  اظهار داشت: در زمینه کمک به سیل زدگان شاهد همراهی و همکاری مطلوب مردم استان بوشهر بودیم  و از اقدام شایسته آموزش و پرورش بندر ریگ در اهدای هزینه مراسم بزرگداشت روز معلم برای کمک به سیل زدگان قدردانی می‌شود.

استاندار بوشهر با تبریک روز ملی فناوری هسته‌ای  به وضعیت مدیریت مدرسه‌ای که توسط نیروگاه اتمی بوشهر ساخته شده پرداخت و بیان کرد: مبنای مدیریت این مدرسه باید طبق توافق اولیه صورت گرفته باشد که مقرر شد این مدرسه به صورت هیئت امنایی اداره شود.

وی با بیان اینکه ساخت این مدرسه اقدام ارزشمندی از سوی نیروگاه اتمی بوشهر بود افزود:مدیریت  مدرسه نیروگاه اتمی ، باید  بر اساس توافق اولیه به صورت هیئت امنایی و دولتی باشد.

گراوند با تاکید بر تدوین برنامه‌های هفته معلم گفت: با هدف تکریم جایگاه معلمان و کمک به آموزش و پرورش، فرمانداران و شهرداران استان متولی برگزاری مراسم روز معلم در استان هستند.

استاندار بوشهر با تاکید بر برگزاری باشکوه ویژه برنامه‌های هفته معلم بیان کرد: با توجه به اینکه مراسم روز معلم امسال مصادف با صدمین سال تولید شهید مطهری است، برنامه‌های امسال باید باشکوه برگزار شود.

انتهای پیام/ح

کد خبر 18164
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم