آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۲۰:۱۵:۰۹
امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/06/18 - ۰۲:۳۱:۰۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
بوشهر|ترفندهای آمریکا در مقابل اراده نیروهای مسلح ایران شکست خورده است

فرمانده پایگاه دریایی بوشهر با بیان اینکه سپاه پاسداران نیروی مقتدر جمهوری اسلامی ایران است گفت: ترفندهای رئیس جمهور آمریکا در مقابل عزم و اراده نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران شکست خورده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر،امیر دریادار بابک امینی ظهر امروز در آئین بیستیمن سالگرد شهادت امیر سپهبد علی صیاد شیرازی با محکوم کردن ترفند و دسیسه سران آمریکا در تروریست خواندن نیروی جان برکف سپاه پاسداران اظهار داشت: قرار دادن نیروی قهرمان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گروه‌های تروریستی، از طرف رئیس جمهور آمریکا بیانگر شکست آنها در مقابل عزم و اراده نیروهای مسلح جمهوری اسلامی است.

وی، تفرقه افکنی میان نیروهای مسلح  را مهمترین هدف دشمن  به ویژه آمریکا دانست و تصریح کرد: مهمترین هدف توطئه‌های دشمنان در این شرایط حساس تفرقه افکنی و ایجاد اختلاف میان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است که باید در قبال این دسیسه‌ها هوشیار باشیم.

فرمانده پایگاه دریایی بوشهر با بیان اینکه در مقابل این ترفندهای دشمنان، اتحاد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران خدشه‌دار نمی‌شود خاطر نشان کرد: توطئه‌های دشمنان در میان نیروهای مسلح ایران، سبب مستحکم‌تر  شدن اقتدار نیروهای مسلح برای مقابله با دشمنان در زیر سایه ولایت در دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی است.

امیر دریادار بابک امینی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید صیاد شیرازی تصریح کرد:  برگزاری  مراسم بزرگداشت شهید صیاد شیرازی بهانه‌ای برای به نمایش گذاشتن اتحاد و همدلی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است.

وی با تاکید بر تقویت اقتدار نیروهای مسلح در حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اتحاد و وفاق، و با عزم و اراده‌ای قوی‌تر از گذشته در زیر پرچم ولایت فقیه از دستاوردها ، ارزش‌ها و مرزهای انقلاب اسلامی دفاع و محافظت می‌کنند.

فرمانده پایگاه دریایی بوشهربه خودکفایی تولید نرم‌افزار و سلاح نظامی در نیروهای مسلح پرداخت و افزود: خودکفایی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در  تولید سلاح‌های پیشرفته سبب شده دشمن جرات کوچکترین نگاه چپ و تعرض به آب و خاک این سرزمین اسلامی نداشته باشد.

امیر دریادار بابک امینی به جایگاه شهید شیرازی پرداخت وبا بیان اینکه این شهید فرماندهی قاطع، مقتدر، مصمم، با تدبیر و مدیری ساده زیست و ولایت مدار واقعی بود اظهار کرد: شهید صیاد شیرازی به سبب خلوص نیت و ایمان بالایی که داشت همواره مورد توجه ویژه امام راحل بود و به عنوان مدیری جهادی درعملیات‌های گوناگون با علم و یقین قلبی و برنامه ریزی وارد عمل می‌شد.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان بوشهرهم با محکوم کردن اقدام آمریکا مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی اظهار داشت: معرفی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جزو گروه‌های تروریستی اقدامی احمقانه از سوی رئیس جمهور آمریکاست.

سردار علی کفاش  با بیان اینکه  سران استکبار معنای پاسداری را نمی‌دانند تصریح کرد: همه ملت ایران پاسدار اسلام و ارزشهای انقلاب اسلامی هستند که این مهم باید به سمع سران استکبار رسانده شود.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران هیچگاه انقلاب اسلامی را تنها نمی‌گذارند بیان کرد: ملت ایران در کنار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی هیچ گاه انقلاب اسلامی که ثمره خون هزاران شهید است را تنها نمی‌گذارند و با معنویت و اتحاد در مقابل توطئه‌های آنان ایستادگی می‌کنند.

انتهای پیام/ ع

کد خبر 18165
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم