آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۲۰:۱۵:۰۹
امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/06/18 - ۰۱:۴۲:۳۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
ظرفیت تولید آب آشامیدنی از طریق شیرین‌کن آب دریا در استان بوشهر افزایش می‌یابد

معاون شرکت آبفای استان بوشهر با تاکید بر استفاده از شرکت‌های دانش‌بنیان در اجرای پروژه‌‌های آب و فاضلاب گفت: در این راستا ظرفیت تولید آب آشامیدنی از طریق شیرین‌کن آب دریا در استان بوشهر افزایش می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مهدی محمدی  ظهر امروز در آیین انعقاد تفاهم‌نامه شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر اظهار داشت: تفاهم‌نامه همکاری در زمینه استفاده از توان فنی، علمی و آزمایشگاهی در راستای استقرار، طراحی، ساخت و پیاده‌سازی تکنولوژهای نوین میان شرکت آبفا و پارک علم و فناوری بوشهر منعقد شد.

معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی شرکت آبفای استان بوشهر در مورد همکاری بین دستگاه‌های اجرایی و پارک‌های علم و فناوری گفت: نقش مهم شرکت‌های فن‌آور مستقر در پارک های علم و فناروی در همکاری با دستگاه‌های اجرایی بسیار مهم است که می‌تواند مشکلات این دستگاه‌های اجرایی را برطرف کند.

مهدی محمدی توسعه و پیشرفت را نیازمند تحقیقات کاربردی دانست و گفت: پارک علم و فناوری و شرکت‌های دانش بنیان باید یاری‌رسان دستگاه‌های اجرایی استان در راستای تحقیقات کاربردی باشند.

وی با تاکید بر نقش مهم شرکت‌های دانش بنیان در تحقق اهداف مورد نظر اظهار داشت: توسعه پایدار مرهون استقرار و پیاده سازی تکنولوژی نوین است و استفاده از دانش روز موجبات تعالی سازمانی را فراهم می‌کند.

معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی شرکت آبفای استان بوشهر تاکید کرد: استفاده از تکنولوژی جدید سبب کاهش هزینه‌ها، افزایش رضایت مندی و بهره‌وری در صنعت آب و فاضلاب می‌شود.

وی از اجرای طرح‌های آب شیرین‌کن خبر داد و خاطر نشان کرد: در این راستا ظرفیت تولید آب آشامیدنی از طریق شیرین سازی آب دریا در استان بوشهر افزایش می‌یابد.

در این نشست تفاهم‌نامه همکاری در زمینه استفاده از توان فنی، علمی و آزمایشگاهی در راستای استقرار، طراحی، ساخت و پیاده سازی تکنولوژهای نوین میان شرکت آبفا و پارک علم و فناوری بوشهر منعقد شد.

در اجرای این تفاهم‌نامه بر استقرار تکنولوژهای نوین برای افزایش سطح کیفیت محصول و خدمات آب و فاضلاب توسط شرکت‌های دانش بنیان تاکید شد.

انتهای پیام/ح

کد خبر 18170
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم