آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۲۰:۱۵:۰۹
امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/06/18 - ۰۱:۱۹:۴۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
امام جمعه بوشهر: سپاه پاسداران قوی‌ترین نهاد در مبارزه با تروریست است

امام جمعه بوشهر سپاه پاسداران را پرچم‌دار مبارزه با تروریست دانست و گفت: سپاه پاسداران قوی‌ترین نهاد در مبارزه با تروریست در جهان است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر امروز در دیدار با جمعی از فرماندهان و مسئولان رده‌های مختلف سپاه در استان بوشهر با تبریک اعیاد شعبان و میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار اظهار داشت: سپاه مظهر اقتدار اسلام و ایران و نماد مبارزه با اسکتبار است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر سپاه را مایه اقتدار و افتخار ایران دانست و افزود: استبکار جهانی در سطح گسترده‌ای تلاش می‌کرد که انقلاب اسلامی نتواند به 40 سالگی برسد و در این مسیر تهاجمات سخت، نیمه سخت و نرمی را در عرصه‌های مختلف بر ما تحمیل کرد که طوری که هیچ انقلابی تاکنون به اندازه انقلاب اسلامی مورد تهاجم قرار نگرفته است.

امام جمعه بوشهر اذعان کرد: خوشبختانه با هدایت‌های امام خمینی (ره) و رهبر انقلاب اسلامی تلاش‌های نهادهای انقلابی مانند سپاه پاسداران و وفاداری مردم، این انقلاب پابر جا ماند و وارد چهل سال دوم عمر با رکت خود شد که چهل سال دوم در حقیقت دوره ارتقا و رسیدن به ارزش‌های از قبیل برنامه‌ریزی شده بر مبنای دانش است.

صفایی بوشهری با اشاره به هجمه استکبار جهانی علیه سپاه در روزهای اخیر خاطرنشان کرد: سپاه نهادی است که مولود انقلاب اسلامی است اما ریشه در عمق اسلام و انبیاء الهی دارد و به خوبی می‌توان گفت که سپاه لشکر صدر اسلام است.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهرسپاه پاسداران را  پرچم‌دار مبارزه با تروریست  دانست و بیان  کرد: دشمنان ما خودشان سر کرده تروریست‌ها و تمامی ابراز ترور را در اختیار تررویست‌ها قرار می‌دهند اما بعد از سپاه را متهم به تروریست بودن می کنند در صورتی که امروز سپاه پاسداران قوی‌ترین نهاد در مبارزه با تروریست است.

انتهای پیام/

کد خبر 18171
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم