آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ ۱۳:۰۰:۴۵
امروز : چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - 2019/07/17 - ۱۳:۰۸:۲۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰
940 میلیارد تومان در عرصه اشتغال استان بوشهر مورد تصویب قرار گرفت

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر گفت: در سفر  رئیس جمهور و هیئت دولت به استان بوشهر ۹۴۰ میلیارد تومان در عرصه اشتغال استان مورد تصویب قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تنگستان، عادل دهدشتی عصر امروز در آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری تنگستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت سومین اخترتابناک امامت وولایت حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، روز پاسدار،  حضرت ابوالفضل العباس (ع) روز جانباز و حضرت امام زین العابدین(سجاد) (ع) اظهارداشت: در طول سال‌ها شاهد انواع دسیسه‌ها و اقدام نا بخردانه و نسنجیده هیئت حاکم آمریکا از جمله خروج از برجام و آخرین اقدام آنها توطئه علیه نهادهای انقلابی  از جمله سپاه بودیم.

 وی قراردادن سپاه درگروه تروریستی از سوی آمریکا را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: قطع به یقین این اقدام ناشی آمریکا  نشان از یک سری مقبولیت‌های سپاه پاسداران در عرصه بین المللی است.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر از برگزاری انتخابات مجلس در اواخر امسال خبر داد و بیان کرد:انتخابات مجلس شورای اسلامی اسفند امسال برگزار می‌شود که حضور حداکثری در انتخابات مورد تاکید مقام معظم رهبری است.

دهدشتی  با اشاره به سفر رئیس جهمور و هیئت دولت در ماه گذشته به استان بوشهرخاطر نشان کرد: دراین سفر یک‌هزار 669 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های استان بوشهر مصوب شد که نقش مهمی در توسعه استان دارد.

وی با اشاره به تصویب اعتبارات اشتغال‌زایی تصریح کرد: در سفر  رئیس جمهور و هیئت دولت به استان بوشهر 940 میلیارد تومان در عرصه اشتغال استان مورد تصویب قرار گرفت.

انتهای پیام/ح

کد خبر 18172
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم