آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ ۱۳:۱۵:۰۸
امروز : چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - 2019/07/17 - ۱۳:۲۹:۵۸
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
راهپیمایی در حمایت و همدلی با سپاه پاسداران در شهرهای استان بوشهر برگزار می‌شود

رئیس ستاد بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در استان بوشهر گفت: همزمان با سراسر کشور در حمایت و همدلی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از اقامه نماز جمعه فردا در شهرهای استان بوشهر راهپیمایی باشکوهی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر،نصرالله شفیعی صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر ضمن محکوم کردن اقدام نابخردانه و غیرقانونی رئیس جمهور منفور رژیم مستکبر آمریکا، در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: سپاه پاسداران خط مقدم مبارزه با تروریست قرار دارد چراکه مبارزه با تروریست‌های منطقه که  دست پرور و سرکرده آمریکا است با نیروی مقتدر سپاه  رو به نابودی است.

وی،سپاه پاسداران را عزت و افتخار ملت ایران دانست و افزود: اقتدار جمهوری اسلامی به نیروهای مسلح از جمله سپاه پاسداران است و این ترفند آمریکا در ایجاد اختلاف و تفرقه راه به جایی نخواهد برد.

رئیس ستاد بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در استان بوشهر با بیان اینکه سپاه در چهل سال پیروزی انقلاب اسلامی دستاوردهای مهمی داشته است خاطر نشان کرد: فعالیت‌های سرافرازانه سپاهیان جان برکف در طول 40 سال پیروزی انقلاب مایه مباهات و افتخار ایران اسلامی است.

شفیعی از برگزاری راهپیمایی در حمایت و همدلی با سپاه پاسداران در شهرهای استان خبر داد و افزود: پس از اقامه‌ نماز جمعه این هفته در سراسر استان بوشهر، مردم  همیشه در صحنه در راستای نشان دادن خشم و نفرت خود از این اقدام ننگین شیطان بزرگ آمریکا و صهیونیسم بین الملل،  وحدت و همدلی خود را با سپاه به نمایش می‌گذارند.

وی، مسیر این راهپیمایی در مرکز استان بوشهر را مصلی نماز جمعه تا میدان قدس دانست و افزود: مردم همیشه در صحنه بوشهر، همزمان با سایر نقاط کشور، پس از اقامۀ نماز جمعه، با حضور باشکوه و وحدت بخش خود در تظاهرات علیه اقدام رئیس جمهور منفور آمریکا و رژیم کودک‌کش صهیونیستی، فریاد مرگ بر آمریکا را سرخواهند داد تا خاری در چشم دشمنان کوردل این انقلاب و تقویت نیروی مقتدر سپاه پاسداران باشد.

انتهای پیام/ن

کد خبر 18177
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم