آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۲۰:۱۵:۰۹
امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/06/18 - ۰۲:۲۴:۰۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵
سپاه بوشهر به 85 هزار سیل‌زده خوزستانی خدمات رسانی می‌کند

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: سپاه امام صادق(ع) بوشهر با استقرار در شهرستان سیل‌زده باوی استان خوزستان به بیش از ۸۵ هزار نفر خدمات رسانی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سرهنگ سهراب انبارکی ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه بوشهر شاخص‌های سپاه را در ابعاد گوناگون مورد اشاره قرار دارد و اظهار داشت: سپاه پاسداران از نیروی لایزال الهی است و معنویت گرایی، دین محوری و ولایت مداری از شاخص‌های مهم سپاه است.

وی، مردم‌داری و مردم‌یاری را از دیگر ویژگی سپاه برشمرد و افزود: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون سپاه در عرصه‌های گوناگون از جمله 8 سال دفاع مقدس، شرکت در سازندگی، مقابله با فتنه‌ها و در تمام حوادث و مشکلات در کنار مردم قرار داشته است.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با بیان اینکه سپاه افتخار می‌کند که خدمتگذار مردم است افزود: عدالت خواهی، ظلم ستیزی و استکبار ستیزی از دیگر ویژگی سپاه محسوب می‌شود.

سرهنگ انبارکی با اشاره به حمایت از محرومان و مستضعفان خاطرنشان کرد: حمایت از محرومان و مستضعفان عمق استراتژیک سپاه است و در این راستا دشمن شناسی از خصوصیات بارز سپاه محسوب می‌شود.

وی، با بیان اینکه یاوه‌گویی سران آمریکا علیه سپاه خللی در فعالیت و ماموریت این نهاد انقلابی ایجاد نمی‌کند تاکید کرد: سپاه پاسداران با تاسی از فرهنگ و سیره سیدوسالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) مقابله با ظالمان و مستکبران را در دستور کار خود قرار داده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بصیرت انقلابی و مدیریت جهادی را از دیگر ویژگی سپاه دانست و تصریح کرد: سپاه در همه عرصه‌های خدمات رسانی حضوری فعال دارد بگونه‌ای که در جریان سیل و یاری رساندن به مردم سپاه پیشتاز است.

سرهنگ انبارکی با بیان اینکه مردم استان بوشهر تاکنون افزون بر 10 میلیارد ریال به سیل‌زدگان خوزستانی کمک کرده‌اند گفت: سپاه  امام صادق(ع) بوشهر با استقرار در شهرستان سیل‌زده باوی به بیش از 85 هزار نفر خدمات رسانی می‌کند.

وی، با بیان اینکه سپاه در برنامه‌‌های فرهنگی فعالیت می‌کند تصریح کرد: در اجرای برنامه و اردوی راهیان نور، 50 هزار نفر از استان بوشهر به غرب، جنوب و خارگ اعزام شدند.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اجرای برنامه گشت محله محور رااز دیگر برنامه‌ها دانست و افزود: در راستای رسیدگی به محرومان و نیازمندان، سپاه استان بوشهر عملیات ساخت یک‌هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان روستایی اجراءکرده است.

سرهنگ انبارکی اعزام 100 گروه جهادی به مناطق محروم استان بوشهر، 200 تیم پزشکی، اجرای 200 پروژه محرومیت‌زدایی را از دیگر برنامه‌های سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر دانست.

انتهای پیام/ن

کد خبر 18187
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم