آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۲۰:۱۵:۰۹
امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/06/18 - ۰۲:۲۵:۳۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
سپاه استان بوشهر روزانه 2000 پرس غذای گرم به سیل‌زدگان روستایی خوزستان تحویل می‌دهد

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه این سپاه در شهرستان سیل‌زده باوی خوزستان برای خدمات رسانی مستقر است، گفت: روزانه بیش از ۲هزار پرس غذای گرم با قایق به روستاهای در محاصره سیل خوزستان ارسال می‌شود.

سردار علی رزمجو در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با بیان اینکه سپاه استان بوشهر معین خدمات رسانی به شهرستان باوی و روستاهای در محاصره سیل استان خوزستان تعیین شده اظهار داشت: سپاه استان  بوشهر به شهرها و روستاهای شهرستان باوی با 100 هزار نفر جمعیت شامل سه شهر و 38 روستای سیل‌زده خدمات رسانی می‌کند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به ادامه امدادرسانی به آسیب دیدگان افزود: جهادگران و امدادگران سپاه استان بوشهر با صدها نفر نیرو در حال کمک و امداد‌رسانی به مردم سیل‌زده در شهرستان باوی استان خوزستان هستند.

وی از ارائه خدمات رسانی به روستاهای در محاصره سیل استان خوزستان خبر داد و بیان کرد: در این راستا یک آشپزخانه صحرایی درشهرستان سیل‌زده باوی مستقر شده که روزانه دو هزار پرس غذای گرم پخت و پس از بسته‌بندی با شناور به روستاهای در محاصره سیل انتقال داده می‌شود.

سردار رزمجو با بیان اینکه ماشین‌ آلات سنگین و ادوات مهندسی سپاه  در حال خدمات رسانی هستند افزود: این تجهیزات از ابتدای استقرار سپاه استان بوشهر در شهرستان باوی خوزستان، در حال ساخت و مدیریت سیل‌بندها و کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده هستند.

فرمانده سپاه استان بوشهر با اشاره به استقرار قایق برای خدمات رسانی به سیل‌زدگان تصریح کرد: یگان شناوری منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در نقاط مختلف رودخانه کارون مستقر و در حال کمک و امداد‌رسانی به سیل‌زدگان است.

وی با اشاره به اینکه مردم نوع‌دوست استان بوشهر از ابتدای وقوع سیل به کمک سیل‌زدگان شتافته‌اند خاطرنشان کرد: نیازهای مردم درحال حاضر شامل پمپ تخلیه آب، موکت، پتو و وسایل اولیه زندگی است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از تشکیل قرارگاه پشتیبانی سپاه استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: سپاه برای هماهنگی بیشتر یک قرارگاه پشتیبانی در شهر ویس ایجاد کرده و در حال پشتیبانی از مردم سیل‌زده است.

انتهای پیام/ ز

کد خبر 18192
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم